eService obsłużyło już ponad milion transakcji na rynku czeskim

karta kredytowa

eService w ubiegłym roku oficjalnie rozpoczął działalność operacyjną w Czechach i już odnotował pierwszy sukces – milion rozliczonych transakcji na sąsiadującym rynku.

eService na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy odnotowało wzrost nie tylko liczby rozliczanych transakcji, ale też zainteresowania samych akceptantów. Spółka skutecznie konkuruje z lokalnymi i obecnymi w Czechach międzynarodowymi agentami rozliczeniowymi i z powodzeniem zdobywa zaufanie nowych klientów, zainteresowanych akceptacją płatności bezgotówkowych.

Zagraniczna oferta eService obejmuje rozliczenia płatności dokonywanych kartami Visa i MasterCard, a od niedawna również Diners Club i Discover. Prężnie działający agent rozliczeniowy bierze udział w wielu przetargach zarówno dużych graczy międzynarodowych, jak też lokalnych biznesów.

„Milion rozliczonych transakcji jest dla eService dużym krokiem milowym w procesie ekspansji zagranicznej. Atrakcyjne warunki współpracy oraz profesjonalizm zbudowany na wieloletnim doświadczeniu z pewnością stanowią podstawę naszego sukcesu.” – komentuje Arkadiusz Bochniak, Dyrektor Departamentu Biznesu eService.

Spółka pracuje nad wdrożeniem kolejnych usług na rynki zagraniczne, jednocześnie nie zaniedbując rynku polskiego. eService nadal zajmuje pozycję lidera wśród agentów rozliczeniowych oraz kontynuuje swój rozwój, czego dowodem jest potrojenie w ciągu ostatnich 12 miesięcy udziału w rynku eCommerce.

W 2015 roku Spółka została nominowana do prestiżowej nagrody Merchant Payment Ecosystem 2015 (MPE) w dwóch kategoriach – Payment Service Provider oraz Processing Award. Jest to już kolejne wyróżnienie Spółki za jej wkład w rozwój międzynarodowego systemu płatności elektronicznych.kiego.