Nowy dyrektor handlowy ID Logistics Polska

0

ID Logistics Polska, czołowy międzynarodowy dostawca usług logistycznych, wzmacnia dział sprzedaży. W październiku na jego czele stanęła Marzena Wal, nowy dyrektor handlowy firmy.

Marzena WalJako dyrektor handlowy ID Logistics Marzena Wal odpowiada za efektywny rozwój biznesu, pozyskiwanie nowych klientów oraz realizację przyjętej strategii sprzedaży i marketingu firmy.

Marzena Wal z branżą TSL związana jest od ponad 20 lat.  Doświadczenie zawodowe zdobywała pełniąc funkcje menadżerskie w działach sprzedaży i operacji, zarówno po stronie klienta jak i dostawców usług logistycznych. Tworzyła struktury sprzedaży, odpowiadała za budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz zarządzanie procesami logistycznymi i transportowymi. „Dotychczasowe doświadczenie nauczyło mnie patrzenia na zagadnienia logistyczne z różnych punktów widzenia. Dzięki temu lepiej wiem, czego oczekuje klient i jak na te oczekiwania może odpowiedzieć operator logistyczny, który z nim współpracuje“ powiedziała Marzena Wal.

Marzena Wal ma duże doświadczenie w realizacji projektów logistycznych dedykowanych branży retail. Jako Ambient Supply Chain Manager jednej z największych sieci handlowych odpowiadała m.in. za organizację dostaw oraz wdrażanie procesów logistycznych gwarantujących ich jakość i terminowość. Z kolei do jej zadań jako dyrektora logistyki dużej firmy handlowej, dostawcy armatury i ceramiki  sanitarnej, należało kompleksowe zarządzanie siecią dystrybucji towarów do sklepów detalicznych i sieci handlowych.

ID Logistics jest firmą, która stawiając na innowacyjność, dynamikę i wysoką jakość usług, konsekwentnie buduje swoją pozycję lidera dedykowanej logistyki kontraktowej. Cieszę się, że dołączyłam do tak doświadczonego i świetnego zespołu. W najbliższym czasie planuję wdrożenie dedykowanych rozwiązań z zakresu e-commerce, będę też pracować nad umacnianiem pozycji firmy na rynku usług logistycznych skierowanych do sieci handlowych i branży FMCG“  zapowiada Marzena Wal.

Czytaj również:  Andrzej Miron członkiem zarządu Nationale-Nederlanden ds. technologii oraz CIO