OTTO Work Force przejmuje agencję pracy Axell Employment

otto workforce

Dzięki przejęciu Axell Employment OTTO Work Force umacnia swoją strategiczną pozycję na rynku międzynarodowego pośrednictwa pracy. Axell Employment specjalizuje się w pracy tymczasowej w branży produkcyjnej i logistyce. Nabywając Axell, OTTO Work Force będzie jeszcze dynamiczniej rozwijać swoją działalność w tych segmentach rynku w nadchodzących latach.

Siła Axell

Axell Employment ma siedzibę w Tilburgu i posiada osiem biur w Europie Wschodniej. Firma zatrudnia 1 500 pracowników z różnych krajów na stanowiskach w branży technologicznej i produkcyjnej oraz w logistyce. Siłą Axell Employment jest kombinacja przedsiębiorczości oraz zmotywowanych i dobrze wyszkolonych pracowników. Dlatego też Axell intensywnie inwestuje w nabór i selekcję pracowników z Europy Wschodniej.

W dobrych rękach

Henriëtte Timmermans, właścicielka Grupy Axell Employment: „Sprzedając nasz biznes międzynarodowego pośrednictwa pracy, możemy teraz w pełni skoncentrować się na podstawowej działalności Grupy Axell. Jesteśmy przekonani, że nasi ludzie są w dobrych rękach w OTTO i wierzymy, że przyczynią się do dalszego rozwoju firmy.”

Frank van Gool, Dyrektor Generalny OTTO Work Force: „Nasza firma wzrosła o ponad 30%
w 2021 r., osiągając obroty w wysokości 660 milionów euro. Mamy ambicję przekroczyć próg miliarda euro do 2023 r. Przejęcie Axell Employment jest ogromnym impulsem dla naszego dalszego rozwoju. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z ludźmi w Axell, aby wspólnie oferować naszym klientom jak najlepsze usługi. Nasza firma rozwinęła skrzydła dzięki poszanowaniu naszych wartości rodzinnych i widzimy, że sposób pracy Axell naturalnie z nimi współgra.”