Ranking Deloitte Technology Fast 50: trzykrotny sukces Grupy TENSE!

Grupa TENSE

Grupa TENSEDruga połowa minionego roku przyniosła Grupie TENSE kolejny, znaczący sukces. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem agencja znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Wyróżnienie jest dowodem na to, iż firma nie spoczywa na laurach po dotychczasowych osiągnięciach, lecz wciąż dąży do coraz lepszych wyników. Przekłada się to oczywiście na jakość świadczonych usług i opinie jednej z najszybciej rozwijającej się agencji interaktywnej w Polsce.

Ranking Deloitte – giganci innowacji

Ideą rankingu jest wyłonienie tych firm z Europy Środkowej, które zanotowały wyjątkowo spory wzrost operacyjnych przychodów. Na podstawie danych finansowych z minionych lat, oblicza się procentowy wzrost przychodu operacyjnego. W przypadku zestawienia przygotowanego w roku 2018, pod uwagę brane były dane z lat 2014-2017. We wskaźniku tym, odzwierciedlenie znajduje potencjał rozwojowy przedsiębiorstwa, a cały ranking dotyczy firm innowacyjnych technologicznie i obejmuje kilka kategorii. W ostatniej odsłonie Grupa TENSE została zakwalifikowana jako firma z branży mediów.

2016: pierwszy sukces w zestawieniu Deloitte

W tej edycji Grupa TENSE uplasowała się na 34. miejscu, będąc jedną z siedemnastu firm z naszego kraju, uwzględnionych w rankingu. Obliczony wskaźnik wyniósł 448%. Wyróżnienie to jest docenieniem pracy, włożonej w rozwijanie biznesów klientów, poprzez dostarczanie im najwyższej jakości rozwiązań z zakresu technologii internetowych i marketingu online. Pokazało ono również potencjał firmy i dało motywację do dalszych działań.

2017: ponowna obecność w rankingu

Kolejna odsłona rankingu również przyniosła Grupie TENSE wyróżnienie. Tym razem agencja została sklasyfikowana dwa miejsca wyżej – na 32. pozycji, ze wskaźnikiem 436%. Kolejny sukces pokazał, że firma wciąż stawia na jakość i rozwój, nie poprzestając na ubiegłorocznych osiągnięciach. Obecność w rankingu jest możliwa dzięki klientom, którzy zaufali właśnie tej agencji marketingowej i skorzystali z jej usług w zakresie optymalizacji i pozycjonowania stron czy kampanii reklamowych w sieci.

2018: wyróżnienie raz jeszcze!

Ostatnia edycja rankingu to dla Grupy TENSE 37. lokata przy wskaźniku 355%. Firma została określona jako jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się dostawców usług z zakresu SEO w Polsce. Zaznaczono również fakt, iż agencja rok wcześniej uzyskała status partnera Google Premier, świadczący o współpracy na najwyższym poziomie z tym internetowym potentatem i o świetnej znajomości i doświadczeniu w stosowaniu przez agencję technologii.

Tajemnica sukcesu Grupy TENSE

Co sprawia, że po raz kolejny praca poznańskiej agencji interaktywnej została doceniona? Okazuje się, że jest to efekt ciągłego dążenia do udoskonalania świadczonych usług. Firma stawia na swoich pracowników, zapewniając im szerokie możliwości rozwoju. Szkolenia, kursy, warsztaty, a wreszcie ambitne wyzwania i kolejne projekty realizowane przez agencję, to najlepszy sposób na zdobycie profesjonalnej wiedzy. Ta z kolei znajduje odzwierciedlenie w liczbach. Setki klientów, którzy zaufali Grupie TENSE, wysokie wskaźniki operacyjnych przychodów, wiele pozytywnych recenzji – to wszystko efekt wytężonej pracy i stosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań.