Biuro Tłumaczeń 123Tlumacz.pl uzyskało certyfikat ISO 9001:2009

0

Biuro Tłumaczeń 123Tlumacz.pl certyfikat ISO 9001:2009

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. (123tlumacz.pl) działające na rynku usług tłumaczeniowych przeszło kontrolę i uzyskało pozytywny wynik auditu przeprowadzonego przez zewnętrzną  i niezależną jednostkę certyfikującą,  otrzymując w dniu dzisiejszym Certyfikat ISO 9001:2009 w zakresie tłumaczeń i obsługi tłumaczeniowej firm.

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. od lat zajmuje się tłumaczeniami w ponad 40 językach, zapewniając swoim klientom zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne  (symultaniczne i  konsekutywne). Główna siedziba firmy mieści się w Krakowie, przy ul. Łobzowskiej 48/8, jednak działa ona na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Certyfikat uzyskany przez Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. (ang.  EN ISO 9001:2009 Quality management systems – Requirements) to międzynarodowa norma, która określa wymagania konieczne do spełnienia w systemie zarządzania jakością w organizacji. Model zarządzania ISO 9001 opiera się na czterech zasadach, które wzajemnie wiążą się ze sobą, a są nimi: realizacja wyrobu i pomiary, odpowiedzialność kierownictwa, zarządzanie zasobami oraz analizy i udoskonalenia.

„Wprowadzenie normy ISO 9001:2009 to kolejny krok na drodze do doskonalenia i ulepszania jakości naszych usług. Dzięki stosownemu szkoleniu i późniejszemu uzyskaniu pozytywnego wyniku auditu, dajemy gwarancję naszym klientom, że każdy pracownik doskonale zna zakres swoich obowiązków, a produkty, którymi w naszym przypadku są usługi tłumaczeniowe, są zgodne z międzynarodowymi wymaganiami. Będziemy stale monitorować postępy oraz dążyć do tego, aby wszyscy nasi zleceniodawcy byli pewni co do jakości  naszych usług.”

Uzyskanie certyfikatu ISO 9001 to znaczący krok w działalności Biura Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. Daje on gwarancję wszystkim zleceniodawcom, szczególnie klientom biznesowym, którzy sami doskonale wiedzą jak wiele pracy i wysiłku należy włożyć, aby pracować zgodnie z zaleceniami normy ISO 9001, że wszystkie usługi tłumaczeniowe wykonane przez to Biuro 123Tłumacz.pl, spełnią ich wymagania i oczekiwania.

Czytaj również:  Imigranci z Dalekiego Wschodu remedium na deficyt pracowniczy