Pokazy fajerwerków na wesele – ile kosztuje taka atrakcja?

koszt weselnego pokazu sztucznych ogni

Współczesne śluby i wesela już dawno wyrwały się z ram tradycji i poniekąd rządzą się własnymi prawami. Oczywiście nie oznacza to, że nikt nie organizuje ich w znanej wszystkim formie. Jednak coraz częściej ślub i wesele przypomina elegancką, ale jednak imprezę, aniżeli klasyczną formę tradycyjnego wesela. Z tym wiąże się również sposób celebrowania zawarcia związku małżeńskiego.

Pokazy fajerwerków na wesele zamiast baloników i konfetti?

Typowe atrakcje weselne ograniczają się zwykle do fotobudki, zabawnych masek i akcesoriów, a także klasycznych zabaw. Czasem imprezę prowadzi wodzirej, niekiedy jego rolę przejmuje lider zespołu muzycznego.

Zmienia się wszystko i dziś coraz częściej zamiast zespołu – gra DJ. Panna Młoda nie zawsze ma na sobie białą suknię (a często nawet zamiast sukni ma kombinezon!), Pan Młody nie zawsze ma garnitur. Weselnikom towarzyszą niejednokrotnie także dzieci nowożeńców. Jednym słowem – wszystko staje się coraz bardziej nowoczesne i z tradycyjną formą ma niewiele wspólnego.

Dlaczego więc nie pójść o jeszcze jeden krok dalej i nie zrewolucjonizować atrakcji dla gości jeszcze bardziej? Takim zaskoczeniem bez wątpienia będą fajerwerki na wesele! Jak zorganizować prywatny pokaz i z jakim kosztem takiego przedsięwzięcia trzeba się liczyć?

Ile kosztują pokazy fajerwerków na wesele?

pokazy fajerwerkow na weselu - koszt - PyroTechFajerwerki na wesele muszą być zorganizowane przez osoby do tego uprawnione. Wynika to z konieczności uzyskania niezbędnych pozwoleń na przeprowadzenie pokazu, z uwzględnieniem możliwości technicznych terenu. Dlatego zdecydowanie warto zlecić takie przedsięwzięcie profesjonalnej firmie zajmującej się pokazami pirotechnicznymi.

Możliwości organizacji są dwie:

  • obsługa pokazu od początku do końca przez specjalistę z firmy
  • samodzielne odpalenie ładunków przygotowanych wcześniej przez fachowców.

Nie sposób jednak podać konkretnej ceny za taką atrakcję, ani nawet widełek – wszystko zależy bowiem od tego, kiedy pokaz ma się odbyć, od trudności terenu, długości trwania pokazu czy stopnia złożoności scenariusza pokazu.

Im prostszy i krótszy pokaz, tym cena naturalnie niższa. Zdecydowanie jednak warto zrezygnować z innych, typowo weselnych atrakcji, z których skorzystać można w zasadzie na każdej tego typu imprezie, na rzecz wyjątkowego show! Te Pary Młode, które zdecydowały się na uatrakcyjnienie swojego wesela pokazem fajerwerków jednogłośnie mówią, że była to jedna z najlepszych decyzji i gdyby miała możliwość zdecydować raz jeszcze – wybór byłby dokładnie taki sam!

Źródło: pyro-tech.pl