Polnord SA: Ruszyła sprzedaż mieszkań IV etapu osiedla 2 Potoki

0

Czwarty, ostatni już etap inwestycji 2 Potoki, zlokalizowanej w południowej części Gdańska, właśnie trafił do sprzedaży. W jego ramach do oferty wprowadzono 96 mieszkań w metrażach od 36 do 63 m kw. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2016 r.

W ramach IV etapu inwestycji rozpoczęto sprzedaż 96 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań, rozlokowanych w trzech czterokondygnacyjnych budynkach, oraz 115 zewnętrznych miejsc parkingowych. Dwu- i trzypokojowe lokale mają powierzchnię od 36 do 63 m kw., a każdy z nich posiada balkon lub, w przypadku mieszkań usytuowanych na parterze, ogródek. Ceny zaczynają się już od 157 tys. zł za mieszkanie dwupokojowe oraz 196 tys. zł za trzypokojowe. W ofercie dostępna jest opcja wykończenia pod klucz na indywidualnie zamówienie. Koszt wykończenia może zostać wliczony w cenę mieszkania i skredytowany w ramach programu MdM. Lokale będą gotowe do odbioru już w IV kwartale 2016 r. Generalnym wykonawcą IV etapu budowy jest Korporacja Budowlana Dom.

Polnord - sprzedaż mieszkań IV etapu osiedla 2 PotokiPoprzednie etapy budowy cieszyły się dużym zainteresowaniem – nie tak dawno oddaliśmy do sprzedaży mieszkania III etapu projektu, a już połowa z nich ma swoich właścicieli. Odpowiadamy na potrzeby współczesnego rynku nieruchomości, dostarczając wygodne i funkcjonalne mieszkania w atrakcyjnej cenie  – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes Polnordu. – Chcemy, aby dzięki nam każdy mógł spełnić swoje marzenia o swoim własnym mieszkaniu.

Usytuowane pośród wzgórz i licznych terenów rekreacyjnych osiedle 2 Potoki stanowi idealną lokalizację zarówno dla singli, szukających spokoju i odpoczynku od miejskiego zgiełku, jak i rodzin, dla których priorytet stanowią bezpieczeństwo i komfort. Inwestycja znajduje się zaledwie 4 km od centrum Gdańska. Szybki i sprawny dojazd do wszystkich punktów Trójmiasta zapewnia bliskość dwóch obwodnic oraz trasy Armii Krajowej, a także świetnie funkcjonująca komunikacja miejska – spacer do przystanku autobusowego zajmuje zaledwie minutę. Od 2017 r. do dyspozycji mieszkańców będzie również linia tramwajowa.

Czytaj również:  Rosną ceny mieszkań. Gdańsk i Warszawa liderami wzrostów

Zaprojektowane przez renomowane Pomorskie Biuro Projektów GEL osiedle posiada prywatne place zabaw oraz parkingi z miejscami przypisanymi do mieszkań. Kameralna zabudowa i duże odległości pomiędzy budynkami zapewniają wszystkim mieszkańcom prywatność. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły i gimnazja, a także liczne punkty usługowe oraz galerie handlowe. Te atuty sprawiają, że osiedle 2 Potoki doskonale wpisuje się w aktualne potrzeby rynkowe. Możliwość skorzystania z rządowego programu MdM oraz programie „Gwarancji Najniższej Ceny” (szczegółowe informacje na stronie internetowej) dodatkowo podnoszą atrakcyjność inwestycji.