Złoty medal Akademii Polskiego Sukcesu dla Loyd S.A.

0

Loyd S.A. został uhonorowany złotym medalem Akademii Polskiego Sukcesu za aktywną działalność na rynku pracy, w szczególności za działania mające na celu aktywizację osób niepełnosprawnych. Nagrodę odebrał prezes zarządu Bartosz Kaczmarczyk – 8 lutego podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie. Akademia Polskiego Sukcesu wręczyła łącznie 21 medali, wyróżniając tym samym ludzi biznesu, nauki, kultury i sportu. Wszyscy laureaci nagrody przyczyniają się do rozwoju i umacniania polskiej gospodarki.

– „Polacy są kreatywnymi ludźmi sukcesu, a Nagrody Polskiego Klubu Biznesu stanowią tego potwierdzenie. Akademia wspiera ludzi, którzy odnoszą nietuzinkowe sukcesy na rozmaitych polach. Ten złoty medal to dowód koleżeńskiego uznania i cenna rekomendacja biznesowa. Z radością obserwujemy przełamywanie stereotypów i znoszenie barier na rynku pracy. Coraz więcej pracodawców przekonuje się, jak wartościowymi, zaangażowanymi i kompetentnymi pracownikami są osoby niepełnosprawne. Nagroda utwierdziła nas w tym, że to, co robimy ma sens, że podążamy w dobrym kierunku. Daje nam to ogromną siłę do dalszego działania. Cieszymy się niezmiernie, że Loyd S.A. dołączył do grona wyróżnionych przez Akademię Polskiego Sukcesu”- komentuje Bartosz Kaczmarczyk, prezes zarządu Loyd S.A.

Loyd S.A. od lat przykłada dużą wagę do aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych – firma zatrudnia te osoby nie tylko w swych szeregach, ale także promuje tę postawę wśród swoich klientów. Podległa spółka Polski HR –  A-Trybut S.A. działa na rynku pracy osób niepełnosprawnych i wspiera polskich przedsiębiorców w pozyskiwaniu i wdrażaniu tych pracowników do swych organizacji. Firma świadczy m.in. usługi doradcze i szkoleniowe, usługi związane z rekrutacją i delegowaniem personelu, a także innowacyjny model zatrudnienia wspomaganego. Dzięki temu modelowi obie strony mają zapewnione stałe wsparcie agencji, która systematycznie ich przygotowuje, szkoli, asystuje, dba o przebieg całego procesu zatrudnienia i późniejszej wspólnej pracy. Z usług tych korzystają zarówno przedsiębiorcy, którzy mają doświadczenie we współpracy z niepełnosprawnymi pracownikami, jak i ci, którzy pierwszy raz zamierzają zatrudnić osoby niepełnosprawne. Przy wsparciu agencji osoba niepełnosprawna poznaje zasady funkcjonowania w środowisku pracy, natomiast pracodawca zaznajamia się ze specyfiką pracy takiej osoby, tym samym przełamując bariery przed zatrudnianiem niepełnosprawnych.

Czytaj również:  Cyfrowe środowisko pracy od VMware otrzyma wsparcie wirtualnego asystenta

Medale Akademii Polskiego Sukcesu od lat cieszą się uznaniem na naszym rynku, a także mogą stanowić przepustkę do zagranicznych kontaktów biznesowych. Kandydatów do tej nagrody zgłaszają organizacje biznesowe, stowarzyszenia twórcze, naukowe i sportowe, właściciele lub szefowie firm zarejestrowanych w Polsce oraz członkowie Kapituły Medalu APS. W kategorii biznesu pod uwagę brane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości. W innych dziedzinach liczą się osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, a także krzewienie wartości europejskich.