Forum Zaufania – Warszawa – 28.03.2019

0

28.03.2019 w Warszawie będzie miała miejsce pierwsza edycja Forum Zaufania pod hasłem „Wiarygodność menedżerska”.

Forum Zaufania to miejsce, w którym spotyka się świat nauki i doświadczonego biznesu. To także platforma do wzajemnej inspiracji, dzielenia się wiedzą, praktyką, wynikami ciekawych badań i narzędziami użytecznymi w zarządzaniu zaufaniem.

Cel wydarzenia to również dzielenie się wiedzą i doświadczeniami z zakresu budowania i rozwijania zaufania organizacyjnego, wzmacniania wiarygodności liderów i inspirowanie do zmian.

W programie m.in.:
✅ Dlaczego opłaca się ufać i kiedy zaufanie nie jest wskazane (moduł 1).
✅ O badaniach dot. zaufania w biznesie, pewności emocjonalnej, najlepszych praktykach w zakresie budowania kultury organizacyjnej opartej o zaufanie (moduł 2).
✅ Dlaczego menedżerowie tracą zaufanie i jak unikać najczęściej popełnianych błędów (moduł 3).

Prowadzącym będzie Sebastian Kotow, praktyk, badacz , wykładowca akademicki, który obecnie pełni rolę CEO firmy szkoleniowo-doradczej – Institute of Behavioral Design, jest partnerem w firmie badawczej Neurohm i wykładowcą psychologii zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego na studiach MBA.forum zaufania

P.S. Dla naszych czytelników mamy rabat na bilety na Forum Zaufania. Z kodem: CEO bilety tańsze o 100 zł. Dowiedz się więcej i dokonaj zakupu na stronie www Forum! www.zaufaniewbiznesie.pl

Czytaj również:  ACCIONA ogłasza wezwanie na 100% akcji Mostostalu Warszawa