QubicGames przekroczył milion sprzedanych kopii swoich gier na Nintendo Switch

0

Geky Yaba Runner Anniversary Edition za darmo dla graczy, którzy posiadają co najmniej jedną, płatną grę od QubicGames.

Licznik, który został uruchomiony wraz z rozpoczęciem jubileuszowej akcji promocyjnej QubicGames, przekroczył właśnie 1 mln pobrań. Zgodnie z zapowiedziami oznacza to wyjątkową niespodziankę dla fanów wydawcy, którą będzie udostępnienie darmowej wersji Geki Yaba Runner osobom posiadających co najmniej jednen płatny tytuł z portfolio spółki.

Już 31 maja gracze posiadający co najmniej jeden tytuł wydany przez QubicGames na Nintendo Switch otrzymają całkowicie za darmo długo wyczekiwany, autorski tytuł spółki – Geki Yaba Runner. Jest to zapowiedziana wcześniej nagroda-niespodzianka związana z przekroczeniem 1 mln pobrań gier spółki na najnowszej konsoli Nintendo.

Jakub Pieczykolan, prezes zarządu QubicGames
Jakub Pieczykolan, prezes zarządu QubicGames

 Ponad milion sprzedanych kopii gier na Nintendo Switch utwierdza nas w przekonaniu, że skupienie się na roli wydawcy było trafną decyzją. Chcemy podziękować naszym fanom za udział w akcji promocyjnej i przekroczenie tej okrągłej liczby. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się udostępnić całkowicie za darmo każdemu posiadaczowi chociaż jednej gry od QubicGames nasz autorski tytuł, Geki Yaba Runner – mówi Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.

Przypominamy, że w ramach 15-lecia firma przygotowała promocję 12 gier ze swojego portfolio na konsole Nintendo Switch. Gry są dostępne w obniżce sięgającej od 80 do 94%. Dodatkowo, gracze posiadający co najmniej jedną z gier wydawcy mają możliwość zakupienia nowych tytułów wydanych w ramach jubileuszu 50% taniej

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych wyników jubileuszowej promocji. Akane i Blazing Beaks, dwie gry, które dotychczas miały premierę w jej ramach, osiągnęły dobre wyniki sprzedażowe i obserwujemy, że podobają się naszym użytkownikom – komentuje prezes QubicGames. – Przed nami trzy premiery, które powinny zostać bardzo dobrze przyjęte przez graczy. Mamy nadzieję, że dzięki jubileuszowi dotrzemy do zupełnie nowych odbiorców, jednocześnie dbając o naszych dotychczasowych fanów.

Czytaj również:  Trei Real Estate kupuje grunty pod budowę Vendo Parków w Kutnie i Kobyłce