Nowe Centrum Medicover w Łodzi

0
Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia
Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia

Nowa placówka w Łodzi to trzecie własne centrum medyczne w tym mieście. Centrum Medicover, Medicover Stomatologia oraz Medicover Optyk są zlokalizowane przy al. Rydza-Śmigłego 20, w budynku Cross Point. Do dyspozycji pacjentów jest parking naziemny, który znajduje się bezpośrednio przed budynkiem.

To dla nas bardzo ważna inwestycja, ponieważ już dziś naszą opieką medyczną objętych jest wielu pracowników łódzkich firm, a także pacjentów indywidualnych. Chcąc zapewnić właściwą dostępność do konsultacji i badań, konieczne jest zwiększanie liczby gabinetów. Decydując się na konkretną lokalizacje centrów, sprawdzamy, w jakich częściach miast obecnie pacjenci realizują usługi. Bierzemy także pod uwagę łatwość dojazdu oraz dostęp do miejsc parkingowych. W przypadku nowej placówki w Łodzi chcieliśmy być również blisko naszych obecnych i przyszłych pacjentów – pracowników firm, które swoje siedziby mają w budynkach biurowych znajdujących się w okolicy – mówi Iwona Pokwicka, Wiceprezes i Dyrektor Pionu Operacyjnego i Medycznego Medicover Polska.

Konsultacje lekarzy kilkunastu specjalizacji – m.in. internistów, pediatrów, ginekologów, urologów, czy neurologów, badania medycyny pracy oraz diagnostyka obrazowa. Z tych usług mogą skorzystać pacjenci nowego Centrum Medicover, które zostało właśnie otwarte w Łodzi. Pacjenci mają do dyspozycji również nowoczesną placówkę Medicover Stomatologia oraz salon Medicover Optyk.

Centrum ma kompleksowy charakter – tak, aby zapewnić dostęp do możliwie szerokiego wachlarza usług pod jednym dachem. W placówce   dostępne są usługi lekarzy podstawowej opieki, a także specjalistów – lekarzy medycyny pracy, okulistów, ginekologów, laryngologów, neurologów, endokrynologów, kardiologów, dermatologów, ortopedów, urologów i chirurgów. Pacjenci mogą również wykonać badania RTG i USG. W nowym salonie Medicover Optyk pacjenci skorzystają z badania optometrycznego oraz z usługi doboru okularów i soczewek kontaktowych.

Centrum Medicover Stomatologia to siedem nowocześnie wyposażonych gabinetów oraz specjalny pokój wybudzeń, z którego mogą skorzystać pacjenci decydujący się na wykonanie zabiegu stomatologicznego w pełnym znieczuleniu. Tego typu usługa może być wykonywana u osób dorosłych i dzieci powyżej 5. roku życia.

Czytaj również:  W 2020 roku małe i średnie firmy muszą liczyć się z dużymi podwyżkami cen energii. Mogą spróbować je zablokować na drodze sądowej
Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia
Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia

Wiemy, że wśród naszych pacjentów są również tacy, którzy borykają się z problemem dentofobii. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom oferujemy możliwość leczenia w znieczuleniu ogólnym pod narkozą. Jego wykonanie poprzedzone jest kwalifikacją lekarza i wywiadem medycznym prowadzonym przez anestezjologa. Pacjent, który poddaje się leczeniu w tej formie, siada na fotelu dentystycznym, zasypia, a następnie budzi się już po wykonaniu zabiegu w wygodnym pokoju wybudzeń i wraca do domu
-– mówi Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.