Zimowy Narodowy z międzynarodowymi nagrodami!

Stadion Narodowy w Warszawie_widok z części biurowej na terenie obiektu

Projekt Zimowy Narodowy, największe Zimowe Miasteczko w Polsce, w ostatnim czasie został wyróżniony dwiema międzynarodowymi nagrodami. 28 września Testa Communications odebrała Ipra Golden World Awards 2015, a 14 października Zimowy Narodowy zdobył nagrodę Galaxy Awards 2015!

 zimowy narodowyZimowy Narodowy to największe w tej części świata Zimowe Miasteczko, które już od dwóch sezonów powstaje na płycie PGE Narodowego. 5000 m2 lodu, trzy lodowiska i najwyższa na świecie górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, skate park i ice bar, to tylko część atrakcji z których goście mogli skorzystać w ubiegłym sezonie.

O sukcesie Zimowego Narodowego świadczy ogromne zainteresowanie gości. Tylko w ubiegłym sezonie z atrakcji Zimowego Miasteczka skorzystało pół miliona gości! 19 tysięcy osób obejrzało show lodowe „Kings On Ice”, które było finałem Zimowego Narodowego. Projekt wpisał się już w zimowy pejzaż atrakcji Warszawy, zyskał uznanie warszawiaków i gości odwiedzających stolicę, a także ekspertów od komunikacji i marketingu.

28 września Testa Communications, w Johannesburgu w RPA, odebrała nagrodę Ipra Golden World Awards 2015 w kategorii Consumer PR for an existing service, z kolei w 14 października Zimowy Narodowy zdobył nagrodę Galaxy Awards 2015 w kategorii Public Relations: Event Marketing.

O sukcesie Zimowego Narodowego świadczy przede wszystkim frekwencja. Cieszę się, że goście chcą spędzać czas na lodowiskach, aktywnie i rodzinnie, ale również jest mi niezmiernie miło, że branża doceniła naszą pracę, czego potwierdzeniem są przyznane w ostatnim czasie nagrody. Nie spoczywamy na laurach, kolejna edycja Zimowego Narodowego startuje już 28 listopada i z pewnością po raz kolejny zaskoczymy naszych gości przygotowanymi atrakcjami – mówi CEO Testa Communications, Katarzyna Ziemska.

Autorem strategii komunikacji Zimowego Narodowego jest Katarzyna Tyska, Project Managerem Natalia Bonder. Organizatorami Zimowego Narodowego są Testa Communications i PL.2012+, operator Stadionu Narodowego.