Już 2 marca 2019 odbędzie się premierowa edycja targów Franczyza Expo

Targi Franczyza Expo

Targi Franczyza Expo to międzynarodowe spotkanie przedsiębiorców i osób poszukujących pomysłu na biznes. Podczas wydarzenia franczyzobiorcy będą mogli zaprezentować swoją ofertę i zgłosić swoją franczyzę do konkursu Franchising Awards.Targi Franczyza Expo

Dla potencjalnych franczyzobiorców czeka :

  • Strefa wystawiennicza to 15 sektorów franczyzowych skupionych pod jednym dachem PGE Narodowego. Na wydarzeniu będą inwestorzy z Polski i zagranicy oraz szerokie grono franczyzodawców.
  • Strefa Ekspertów – to miejsce, gdzie eksperci z czołowych firm będą udzielać konsultacji z marketingu, zarządzania franczyzą, sprzedaży, prawa w biznesie i negocjacji
  • Akademia Franczyzy to konferencja, gdzie liderzy franczyzy opowiedzą m.in. jakie są źródła siły i słabości w negocjacjach, jakimi kanałami dotrzeć do klientów, czy jak negocjować warunki umowy.
  • Business Speed Dating, czyli 15 minutowe biznesowe randki między franczyzodawcą a potencjalnym franczyzobiorcom. To innowacyjna forma spotkań połączona z dedykowaną aplikacją mobilną ułatwia nawiązanie współpracy.
  • Networking biznesowy prowadzony przez Grzegorza Turniaka i Akademie Rekomendacji – to okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz dotarcie do nawet najtrudniejszych klientów.
  • Franchising Awards – prestiżowy konkurs dla franczyzodawców, gdzie jury złożone z branżowych ekspertów wyłoni zwycięzców w 6 kategoriach.
  • Wydarzenie to jest miejscem spotkań dla  aktualnych liderów biznesu i najbardziej obecnych trendów w franczyzie.

Premierowa edycja odbędzie się  2 marca 2019 na PGE Narodowym.

Więcej informacji o programie i biletach na www.FranczyzaExpo.pl

Podsumowując, targi Franczyza Expo to wydarzenie dla osób poszukujących pomysłu na biznes i franczyzodawców, którzy szukają nowych partnerów do współpracy, które mamy przyjemność objąć Patronatem Medialnym.