23-24 listopada odbędzie się trzecia edycja międzynarodowej konferencji CEE SME Banking Conference

0
SME Banking Club photo

Każdy kraj ma ugruntowany pogląd na temat znaczenia sektora MŚP w rozwoju gospodarczym. Tymczasem poziom rozwoju sektora MŚP jest w każdym kraju inny. Wraz z otoczeniem gospodarczym jednym z głównych filarów rozwoju tego sektora jest właściwa komunikacja z sektorem finansowym. Idea wypełnienia takiej luki zachęciła założyciela SME Banking Club do zebrania bankowców i ekspertów MŚP w jednym miejscu. Po sześciu latach od powstania SME Banking Club stał się platformą networkingową pomiędzy bankami i innymi instytucjami finansowymi, przyczyniającymi się do rozwoju małych i średnich przedsiębiorców w czterech regionach: CEE, CIS, Kaukaz i MENA.

720×80Po raz trzeci SME Banking Club organizuje międzynarodową konferencje CEE SME Banking Conference w Polsce. W tym roku konferencja odbędzie się w Krakowie – 23-24 listopada w Hotelu Park Inn by Radisson i Krakowskim Parku Technologicznym.

Podczas pierwszego dnia konferencji w Krakowskim Parku Technologicznym odbędzie się panel na temat branży Fintech w Polsce, a jego uczestnikami będą przedstawiciele firm z tej sfery oraz instytucji, które zajmują się wsparciem fintech start-upów w Polsce.

Po panelu zapraszamy wszystkich uczestników Konferencji na Galę Networkingową z wręczeniem prezentów od SME Banking Club.

Drugi dzień Konferencji odbędzie się w Sali konferencyjnej Hotelu Hotel Park Inn by Radisson i będzie poświęcony tematom transformacji cyfrowej oraz nowych rozwiązań w bankowości i produktach finansowych dla klientów MŚP. Będzie mowa m.in. o wyłącznie cyfrowych bankach dla segmentu MŚP, kredytowaniu online i usługach niefinansowych, które banki oferują dla tego segmentu. Odrębny panel zostanie poświęcony usługom faktoringowym i leasingowym na rynku europejskim, jako że obserwuje się wzrost roli tych branż w finansowaniu firm z sektora MŚP.

Zapraszamy do udziału w Konferencji przedstawicieli banków, firm leasingowych, faktoringowych oraz fintech!

Szczegółowe informacje na stronie internetowej: https://events.smebanking.club/event/cee17/

Organizatorem Konferemcji jest SME Banking Club – międzynarodowy klub bankowców MŚP, którego celem jest dostarczenie informacji o tym, co globalne, regionalne i lokalne banki oferują klientom MŚP.

Czytaj również:  FinTechy bez dostępu do kont, mimo PSD2. Brak rozporządzeń od Ministerstwa