Jak uchronić siebie i swoich bliskich przez zarażeniem COVID-19

Jak uchronić siebie i swoich bliskich przez zarażeniem COVID-19 (2)

Obecna sytuacja na świecie w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, wymaga od nas wielu poświęceń. Poznaj interesujące informacje, dzięki którym będziesz wiedział jak postępować w związku z ciągłym zagrożeniem epidemiologicznym.

Co oprócz maseczek i mycia rąk?

Wszyscy wiemy, że obecnym standardem jest ciągłe noszenie w miejscach publicznych maseczek na twarz. Również dokładne i częste mycie rąk weszło w codzienny nawyk wielu osobom. Ale co jeszcze można zrobić, aby uchronić się od zarażenia COVID-19? Warto w miarę możliwości ograniczać przebywanie w dużych skupiskach ludzi. Dlatego zalecane jest robienie dużych zakupów raz na jakiś czas, zamiast codziennego przychodzenia do sklepu.

Lista zakupów i co dalej?

Sporządziłeś już listę wszystkich potrzebnych rzeczy i zastanawiasz się w jaki sposób je wszystkie udźwigniesz? Warto zainwestować w wózek, dzięki któremu zapomnisz o dźwiganiu ciężkich zakupów na rękach. Dzięki składanym wózkom na zakupy z kółkami możesz swobodnie poruszać się z swoim wózkiem po sklepie. Sklepowe, duże wózki są często trudne w kierowaniu, w przeciwieństwie do zgrabnego wózka od ROLSER.

Kolejną kwestią, przemawiającą za posiadaniem własnego wózka, jak i własnych siatek na owoce i pieczywo jest oczywiście kwestia higieny. Wózki sklepowe nie są zazwyczaj dezynfekowane na tyle często, aby zapewnić pełną ochronę przed zarażeniem. Dlatego posiadanie własnego wózka jest naprawdę bezpieczne i praktyczne.Jaki wózek wybrać

Jaki wózek wybrać?

Wybierając odpowiedni model, warto zastanowić się jakie mamy potrzeby. Wybierz funkcjonalne wózki zakupowe, które uczynią Twoją wyprawę na zakupy przyjemniejszą. Wybierz składany wózek, który z łatwością zmieści się do każdego bagażnika. Zastanów się również czy potrzebujesz klasycznego modelu 2-kołowego, czy też może 4-kołowego albo 6-kołowego który z łatwością pokonuje schody. Jakikolwiek wózek wybierzesz, możesz być pewny że jest to inwestycja na lata. Wózki od ROLSER przetrwają długie lata intensywnego użytkowania, co może potwierdzić niezliczona grupa zadowolonych użytkowników.

Dodaj sobie energii!

Wózki są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach. Wiele osób wybiera klasyczną czerń lub granat w delikatne, nienachalne wzory. Jednak podczas smutnego czasu warto dodać sobie energii! Ale jak to zrobić? Wybierz wózek w kolorze żywego pomarańczu, różu, czy innego koloru. Rozświetl swój dzień, jak i innych osób w sklepie za pomocą energetycznych barw wózków ROLSER.