Konferencja FIWE EXPERTS

0
2015-08-25 KONFERENCJE FIWE_v5

Pierwsza połowa września będzie obfitowała w wydarzenia, które zainteresują nie tylko miłośników fitness, ale także przedsiębiorców rozwijających biznes w branży fitness & wellness. FIWE EXPERTS, Konferencja towarzysząca Międzynarodowym Targom Branży Fitness & Wellness FIWE 2015, to dwa dni wykładów i prezentacji dedykowanych przedsiębiorcom, managerom i kadrze instruktorskiej.

2015-08-25 KONFERENCJE FIWE_v5W dniach 12 i 13 września w EXPO XXI Warszawa odbędzie się Konferencja FIWE EXPERTS. Dwudniowa platforma biznesowa towarzysząca targom FIWE 2015 będzie okazją do pogłębienia wiedzy m.in. z zakresu finansowania inwestycji, technik sprzedaży czy znaczenia umiejętności miękkich w sukcesie biznesowym.

Eksperci z Polskiego Związku Pracodawców Fitness, doradcy finansowi i biznesowi, trenerzy personalni oraz przedstawiciele klubów sportowych, omówią zagadnienia związane z szeroko pojętą działalnością w branży fitness & wellness, przedstawiając poparte konkretnymi przykładami prezentacje.

Twarde i miękkie umiejętności a sukces biznesowy

Pierwszego dnia goście FIWE EXPERTS będą mieli szansę wybiec myślą w przyszłość. W prezentacji „Podróż do przyszłości – rynek fitness w Polsce za 10 lat” prognozy dla branży przedstawi pracujący na co dzień z managerami oraz osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż konsultant Wojciech Herra. Tematy z zakresu rozwoju branży i jej rokowań na najbliższe lata zostaną przybliżone przez Jakuba Wińkowskiego – reprezentanta Mecenasa Targów, firmy ITP S.A.

O technikach skutecznej sprzedaży opowie związany z branżą fitness od roku 1997  Sebastian Goszcz. Dyrektor Zarządzający w Klubach RYTM oraz Atmosfera Fitness & Wellness w Łodzi, autor publikacji dotyczących zarządzania, sprzedaży, obsługi, budowania relacji i lojalności klienta i przywództwa w klubach fitness, doradca i szkoleniowiec, dla gości FIWE EXPERTS wygłosi wykład „Praktyczna lekcja skutecznej sprzedaży produktów i usług w klubie fitness”.

Coach i mówca motywacyjny Waldemar Warchoł opowie o tym, jaką rolę pełnią umiejętności miękkie w odniesieniu sukcesu biznesowego w branży fitness & wellness.

Pierwszego dnia FIWE EXPERTS odbędą się także w wykłady dedykowane osobom zaangażowanym w fitness od strony praktycznej. „Trener Personalny – przez pasję do biznesu” oraz „Nowe technologie w Twoim klubie fitness” to tematy adresowane do właścicieli klubów lub osób myślących dopiero o rozpoczęciu działalności w tej branży, a także do trenerów personalnych.

Kilka słów o sposobach finansowania inwestycji

Drugiego dnia konferencji słuchacze dostaną garść konkretnych porad, dotyczących sposobów finansowania inwestycji. Bartłomiej Król i Piotr Maślak z zajmującej się doradztwem inwestycyjnym i finansowym firmy Salwix, opowiedzą m.in. o kredytach, obligacjach, funduszach unijnych, leasingu i innych sposobach finansowania inwestycji w omawianej branży.

Praktyczną stronę prowadzenia klubu fitness przedstawi Robert Kamiński z Polskiego Związku Pracodawców Fitness w prezentacji „Czego pragną klienci? Jak zaspokoić potrzeby klientów, żeby chcieli więcej?”. O innowacyjnym systemie treningowym, jako elemencie budującym przewagę konkurencyjną, opowiedzą przedstawiciele firmy będącej Srebrnym Sponsorem Targów – Health Med Sport.

Dla przedsiębiorców prowadzących biznes w branży fitness & wellness, a także osób, które dopiero planują rozpocząć tego typu działalność, konferencja FIWE EXPERTS będzie dawką praktycznej, użytecznej wiedzy, która pozwoli im rozwinąć biznesowe skrzydła.

FIWE 2015 12-13.08.2015, EXPO XXI, Warszawa