Marriott International otwiera się na Polskę

Marriott International

Marriott International uruchomił polską wersję językową strony marriott.com. Na nowej stronie marriott.pl można zarezerwować podróż w języku polskim, zaczerpnąć podróżniczych inspiracji, poznać każdą z 30 marek firmy. Co najważniejsze, stawki dostępny na marriott.pl to najlepsze ceny, jakie znajdziemy w Internecie.

Wraz z informacją o uruchomieniu polskiej wersji językowej strony, Marriott International ogłosił, że w hotelach Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw, Sheraton Grand Warsaw, Sheraton Grand Krakow, Sheraton Poznan Hotel, Sheraton Sopot Hotel, The Westin Warsaw i Warsaw Marriott Hotel dostępna jest atrakcyjna oferta Stay & Dine. Aby ją zarezerwować, po wejściu na marriott.pl, wybraniu miasta i daty, należy wpisać ES1 w polu Stawki specjalne – Umowa/Promocja/KOD#. Stay & Dine to oferta, którą firma chce podkreślić, że Marriott, Sheraton, Westin czy Bristol to nie jedynie wygodne łóżko. W ofercie Stay & Dine zawarta jest kolacja. Goście zjedzą ją w jednej z hotelowych restauracji, których menu bogate jest w znakomite potrawy z różnych stron świata, przygotowane ze świeżych składników w myśl wprowadzanej właśnie w całej korporacji zasady zero waste.

„To idealny moment do wystartowania strony marriott.pl. Widzimy jak dużo więcej w hotelach w Polsce – w stosunku do stanu sprzed pandemii – mamy lokalnych podróżnych. Nowa strona ułatwi im rezerwowanie kolejnych wyjazdów” – mówi Janusz Mitulski, Senior Director of Development odpowiedzialny za kraje CEE i Ukrainę w Marriott International.