Namiot ekspresowy jako najszybszy sposób zadaszenia powierzchni

Namiot ekspresowy jako najszybszy sposób zadaszenia powierzchni

Namiot ekspresowy jako najszybszy sposób zadaszenia powierzchniJeżeli szukasz zadaszenia reklamowego, które będzie łatwe w rozłożeniu, a jednocześnie idealnie spełni swoje zadanie, to trudno o lepszy wybór niż namiot ekspresowy.

  1. Zalety namiotów ekspresowych
  2. Nadruk na namiocie reklamowym
  3. Przykładowe kolory zadaszeń

Pamiętaj też o tym, aby tego typu namioty kupować u sprawdzonego dostawcy. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w których jakość zadaszenia nie spełni twoich oczekiwań.

Zalety namiotów ekspresowych

Największą zaletą tego typu rozwiązań jest to, że są gotowe do użycia nawet w ciągu minuty. Dodatkowo, dzięki lekkiemu stelażowi z aluminium, łatwo możesz przetransportować złożony namiot w inne miejsce. Dach namiotu przyczepiany jest za pomocą rzepów lub zamka. Oba rozwiązania pozwalają szybko poradzić sobie z zadaszeniem, a jednocześnie są bardzo trwałe. Pomimo lekkiej wagi, prawidłowo rozstawione namioty ekspresowe są wyjątkowo stabilne. Tkanina poliestrowa, z której zrobiony jest dach oraz ściany boczne jest wodoszczelna, a jej gramatura wynosi aż 220g/m². Producent tych namiotów doskonale zdaje sobie sprawę z oczekiwań klientów, którym zazwyczaj zależy przede wszystkim na trwałej reklamie. W związku z tym każdy egzemplarz posiada odporność na promieniowanie UV, co pozwala wydłużyć żywotność kolorów. Nawet po dłuższym czasie pozostaną żywe i będą wiernie oddawały logo firmy lub inne grafiki, które będziesz chciał zamieścić na powierzchni namiotu.

Nadruk na namiocie reklamowym

Jeżeli chodzi o nadruki, to są one wykonywane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego. To pierwsze rozwiązanie lepiej sprawdzi się przy projektach charakteryzujących się powtarzalnością tych samych elementów. Druk cyfrowy będzie natomiast lepszy, jeżeli chcesz zamówić namiot z nadrukowanymi produktami lub fotografiami. Nie musisz jednak samodzielnie wybierać najlepszego rozwiązania, gdyż doświadczony specjalista pomoże ci dobrać takie, które będzie odpowiednie w twoim przypadku. Zamawiając namioty ekspresowe otrzymasz aż 3 letnią gwarancję na nadruki. Producent opracował specjalny projekt namiotów, który eliminuje ryzyko zgubienia poszczególnych elementów. Nie musisz więc się obawiać, że ty lub twoi pracownicy zostawicie niezbędne części na jakimś evencie firmowym.

Przykładowe kolory zadaszeń

Zadaszenia ekspresowe oferowane są w wielu kolorach. Dzięki temu łatwo dopasujesz je do swojego logo lub grafik, które mają się na nich znaleźć. Przykładowe kolory namiotów reklamowych, które możesz zamówić to między innymi czarny, zielony, niebieski, kolorowy, czerwony, brązowy, szary oraz biały. Pełną listę dostępnych wariantów znajdziesz na stronie producenta.