Ogólnopolski konkurs dla firm szkoleniowych i doradczych

0
biuro biurowiec

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej (CBCK) 3 lutego br. rozpocznie przyjmowanie zgłoszeń do trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu branżowego o tytuł: Firma Szkoleniowa Roku 2014, Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2014 oraz Program Szkoleniowy Roku 2014.

Konkurs ma na celu wyłonienie instytucji oferujących usługi szkoleniowe i doradcze na najwyższym poziomie, realizowane w oparciu o autorskie programy przez wyspecjalizowaną kadrę trenerów. Szukamy jednostek szkoleniowych, które wyróżniają się na tle konkurencji fachowością i bogatym doświadczeniem; stosujących efektywne metody nauczania, przekładające się na budowanie wiedzy oraz kształtowanie praktycznych umiejętności kursantów i klientów. – mówi Marcin Andrzejewski, dyrektor programowy CBCK, przedstawiciel organizatora konkursu.

Laureaci w kategoriach Firma Szkoleniowa oraz Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2014 zostaną wyłonieni przez Kapitułę Konkursu w kilku etapach, obejmujących między innymi ocenę przedłożonej dokumentacji oraz analizę wyników przeprowadzonych wywiadów środowiskowych. W przypadku kategorii Program Szkoleniowy Roku 2014 nagroda zostanie przyznana ze szczególnym uwzględnieniem rekomendacji i opinii wystawionych przez uczestników szkoleń i kursów. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas konferencji prasowej w Polskiej Agencji Prasowej S.A. w Warszawie. Otrzymają certyfikat wraz z rocznym pakietem promocji, zapewnionym przez organizatora.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 7 marca br. Pełne informacje o konkursie oraz zasadach weryfikacji zgłoszeń znajdują się na www.certyfikacjakrajowa.org.pl.