Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2016 r.

0

Rok 2016 jest bez wątpienia rokiem pełnym zmian na rynku finansowym i ubezpieczeniowym. Nowe uwarunkowania prawno-regulacyjne, zmiany w udzielaniu kredytów przez banki, zmiany w akceptacji kart płatniczych, czy też rekomendacje dotyczące rachunków na przelew to bardzo ważne przemiany, które dotyczą zarówno instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych, jak i ich klientów. To sprawia, że podczas kolejnej edycji  Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, która odbędzie się 5 – 6 października 2016 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie, nie zabraknie kluczowych tematów.

Warsaw International Banking Summit

Potwierdza to również jeden z członków Rady Programowej Warsaw International Banking Summit – Banking Forum Piotr Kaczmarek, Prezes Zarządu Getin Holding: „Dobrze, że cyklicznie spotykamy się na kolejnych edycjach tej konferencji, podczas której bankowcy mogą ze sobą rozmawiać o zmianach zachodzących w branży. Ciekawych tematów i zagadnień nie brakuje, globalnych i lokalnych wyzwań także, zwłaszcza że tak interesujących czasów dla sektora finansowego dawno nie było”.

Zakres merytoryczny spotkania zostanie również starannie opracowany przez Rady Programowe, którym przewodniczą Pan Prezes Mariusz Grendowicz (Warsaw International Banking Summit – Banking Forum) oraz Pan Prezes Artur Olech (Insurance Forum). Wśród członków Rady Programowej znajdują się najważniejsze osoby z branży finansowej m.in. Franz Fuchs, (Przewodniczący Rady Nadzorczej, Vienna Insurance Group w Polsce), Adam Uszpolewicz (Prezes Zarządu Aviva), Andrzej Jarczyk (Prezes Zarządu Uniqa), Piotr Kaczmarek (Prezes Zarządu Getin Holding); Joao Bras Jorge, (Prezes Zarządu Bank Millennium), Zbigniew Jagiełło (Prezes Zarządu PKO Bank Polski), Sławomir S. Sikora, (Prezes Zarządu Bank Citi Handlowy), Krzysztof Pietraszkiewicz, (Prezes Związek Banków Polskich).

Zachęcamy do obejrzenia  wideorelacji z poprzedniej edycji konferencji. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.bankowosciubezpieczenia.pl

Czytaj również:  Inteligentni asystenci głosowi dopiero uczą się rozmawiać po polsku. Ze sztuczną inteligencją najszybciej porozmawiamy w odbiornikach telewizyjnych i aplikacjach bankowych