UnStock – nowe narzędzie dla marketerów

0
UnStock – Polski startup założony przed trzech kolegów: Jakuba Górajka, Kamila Goliszewskiego i Adama Cellary
UnStock - Polski startup założony przed trzech kolegów: Jakuba Górajka, Kamila Goliszewskiego i Adama Cellary

Jesteś marketerem? Szukasz niepowtarzalnego ujęcia filmowego na stronę internetową? Nie chcesz zbankrutować przygotowując bożonarodzeniową akcję onlinową? To narzędzie jest więc dla Ciebie! Dzięki platformie UnStock możesz pożegnać się z kosztownymi i prawnie skomplikowanymi kampaniami video.

UnStock - Polski startup założony przed trzech kolegów: Jakuba Górajka, Kamila Goliszewskiego i Adama Cellary
UnStock – Polski startup założony przed trzech kolegów: Jakuba Górajka, Kamila Goliszewskiego i Adama Cellary

Przygotowanie oryginalnej kampanii to powszechny koszmar marketerów. Napięty budżet i terminy, znalezienie agencji, która dostarczy oryginalne treści video,  ale też tak przyziemne kwestie jak sprawy formalne i prawa autorskie – wszystko to sprawia, że cały proces bywa długotrwały i kosztowny. Dlatego kompleksowa platforma oferująca zarówno tanie i świetne jakościowo materiały filmowe, jak i pełną obsługę prawną transakcji, okazała się strzałem w dziesiątkę. Stworzony przez trzech przyjaciół z Polski startup jest narzędziem coraz częściej wykorzystywanym przez światową branżę kreatywną. Potencjał UnStocka został dostrzeżony przez AngelPad, uznawany za najlepszy akcelerator startupów na świecie.

Do czego można wykorzystać zasoby platformy UnStock.io? Przede wszystkim do tworzenia nowoczesnych stron internetowych i kampanii online. Amerykańskie badania rynku pokazują, że video content ma znacznie większą skuteczność, niż tradycyjne formy przekazu. Dotyczy to przede wszystkim młodych odbiorców, do których skierowana jest ogromna część treści reklamowych. Wg analiz, tzw. millenialsi oraz nastolatkowie spędzają nawet 6 godzin dziennie na oglądaniu treści video, najbardziej ufają zaś materiałom stworzonym przez rówieśników. Właśnie takie oferuje UnStock.

Dzięki platformie marketerzy nie muszą już płacić dziesiątków tysięcy złotych za oryginalne materiały i usługi profesjonalnych filmowców. Z nowoczesnej giełdy ujęć korzystają użytkownicy z kilku tysięcy miast na całym świecie. Szybko rozwijające się narzędzie od niedawna jest dostępne już nie tylko na system iOS, ale też na androida.

Twórcy UnStocka: Kamil Goliszewski, Jakub Górajek oraz Adam Cellary jako pierwsi Polacy w historii dostali się do prestiżowego akceleratora w Dolinie Krzemowej – AngelPad. Współpracują z najważniejszymi ludźmi z branży video, m.in. współzałożycielem Netflixa Mitchem Lowe.

Czytaj również:  Jak wykorzystać kamery sklepowego monitoringu w celach marketingowych