Andrzej Niziołek pokieruje rozwojem Veeam Software w Europie Wschodniej

0

Veeam® Software, mianował Andrzeja Niziołka – do niedawna szefa sprzedaży rozwiązań Azure w polskim oddziale firmy Microsoft – na stanowisko starszego menedżera regionalnego Veeam Software w północnej i południowej części Europy Wschodniej. Nowy menedżer będzie zarządzał sprzedażą rozwiązań Veeam w Polsce oraz w trzynastu innych krajach regionu.

Powołanie nowego menedżera regionalnego w Veeam ma na celu kontynuowanie dynamicznej ekspansji firmy, ze szczególnym naciskiem na sektor dużych przedsiębiorstw i segment chmury. Oprócz Polski, Andrzej Niziołek będzie nadzorował sprzedaż rozwiązań Veeam w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), w regionie Adriatyku (Słowenia, Chorwacja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Kosowo, Macedonia), oraz w Rumunii, Bułgarii i Albanii.

Andrzej Niziołek – starszy menedżer regionalny Veeam Software w północnej i południowej części Europy Wschodniej„Od wielu lat jestem blisko związany z rynkiem IT m.in. w zakresie ochrony danych, technologii dla nowoczesnych centrów danych oraz chmury, dlatego mogłem obserwować z boku dynamiczny rozwój Veeam Software. Jestem pod wrażeniem, jak Veeam rozwinął się w ciągu ostatniej dekady, regularnie notując wzrosty przychodów oraz liczby partnerów i klientów. Możliwość zarządzania gamą innowacyjnych produktów, które są cenione za skuteczne gwarantowanie dostępności usług i przeciwdziałanie przestojom sprawia, że z entuzjazmem przystępuję pracy. Bardzo cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu, wraz z którym będę mógł ułatwić klientom przejście procesu cyfrowej transformacji oraz przyczynić się do dalszego rozwoju Veeam w Polsce i regionie” – powiedział Andrzej Niziołek, starszy menedżer regionalny Veeam Software w północnej i południowej części Europy Wschodniej.

Olivier Robinne – wiceprezes Veeam w regionie EMEA„Mianując Andrzeja wzmacniamy zespół kierowniczy w regionie EMEA, który już teraz prezentuje światową klasę i znacząco przyczynia się do imponującego wzrostu przychodów całej firmy. W minionych kwartałach Veeam rozwijał się dynamicznie na rynkach, które teraz powierzamy Andrzejowi. Dlatego stawiamy przed nim ambitny cel co najmniej utrzymania wysokiego tempa wzrostu. Jestem przekonany, że zarówno doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszego nowego menedżera, jak też nienasycony apetyt użytkowników na ciągły dostęp do krytycznych danych i aplikacji, pozwolą jego zespołowi nie tylko podtrzymać dynamikę rynkowej ekspansji Veeam ale nawet przekroczyć plany” – skomentował Olivier Robinne, wiceprezes Veeam w regionie EMEA.

Czytaj również:  E-recepty początkiem poważnych zmian w służbie zdrowia. Pacjenci otwarci na technologiczne nowinki