Czy polskie działy zakupów są cyfrowe? – konferencja zakupowa PROCON Indirect Forum 2019

procon

Zakupy bez wątpienia są już doceniane za potencjał w tworzeniu przewagi konkurencyjnej oraz budowaniu strategicznego bezpieczeństwa w bardzo niepewnym, współczesnym się otoczeniu biznesowym. Tradycyjna funkcja zakupów, polegająca na ograniczaniu kosztów, koncentruje się obecnie na budowaniu wartości. Wspierana przez liczne rozwiązania informatyczne ewoluuje – zmieniając rolę samego kupca w organizacji zakupowej.

Ale czy polskie działy zakupów można nazwać cyfrowymi? Jak transformacja wpłynęła na zasady i sposób komunikacji? Jak budować i zarządzać zespołami – w czasach należących do pracowników? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć praktycy i eksperci podczas III edycji konferencji zakupowej dedykowanej zakupom pośrednim – PROCON Indirect Forum 2019.

Tegoroczna edycja konferencji, po raz pierwszy odbędzie się w SzaWa Conference w dniach 20 i 21 marca. Pierwszego dnia, prezentacje i dyskusje obejmą zagadnienia digitalizacji w zakupach, zakupu usług profesjonalnych i marketingowych, a także zarządzania, relacji i komunikacji w organizacji oraz poza nią. Nie zabraknie oczywiście, najciekawszych i inspirujących projektów czy najświeższych trendów w zakupach nieprodukcyjnych.

Na konferencyjnej scenie pojawią się przedstawiciele m.in. firm: Ivalua, TJX Europe (TK Maxx), Polpharma, Gutenberg (DDB Group) czy McDonald’s.

Drugi dzień konferencji to specjalistyczne warsztaty zakupowe. Duet trenerów – Marta Macke-Ejchart oraz Rafał Karski, z Shortlist Consulting – w artystycznych, trzech aktach przedstawi uczestnikom ideę perfekcyjnego przetargu na zakup usług komunikacji marketingowej. Z kolei, dr Tomasz Gonsior, Partner w OptiBuy, skoncentruje się na metodach analitycznych stosowanych w zakupach – jakie wybrać, jak stosować, co można zyskać.

Organizatorem konferencji jest OptiBuy. Międzynarodowa firma doradcza, od lat pomagająca firmom oszczędzać i zwiększać efektywność działań zakupowych. Firma zajmuje się nie tylko, optymalizacją kosztów, outsourcingiem zakupowym, global sourcingiem, lecz także wdrożeniami specjalistycznych narzędzi IT. Z ogromnymi sukcesami inspiruje i integruje również polską społeczność zakupową, m.in. na największej konferencji zakupowej w kraju – PROCON/POLZAK.

Udział w konferencji już od 590 PLN!

PROCON Indirect Forum 2019

20-21.03.2018 – SzaWa Conference – Warszawa

Więcej informacji o konferencji: www.indirect.konferencja-procon.pl