SOFT SKILLS WEEKS 2019

0
Uniwersytet Warszawski – student studia (7)

Soft Skills Weeks to wydarzenie organizowane przez Koło Naukowe Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego, skierowane do studentów, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności miękkie.

SOFT SKILLS WEEKS 2019 (2)W dzisiejszych czasach umiejętności miękkie, takie jak samodyscyplina, komunikatywność czy organizacja czasu, mają ogromne znaczenie. Pomagają wyróżnić się w oczach potencjalnego pracodawcy, co oznacza, że są równie ważne jak umiejętności twarde. Dodatkowo usprawniają komunikację i poprawiają relacje z rodziną i znajomymi.

Wśród prelegentów tegorocznej edycji wydarzenia znajdują się m.in.: Agnieszka Jarzębowska, Tomasz Kammel i Maciej Orłoś, którzy powiedzą nam jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej, zaplanować swoją karierę oraz jak przemawiać, by być słuchanym.

SOFT SKILLS WEEKS 2019 (1)Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tegorocznym Soft Skills Weeks, które odbędzie się w dniach 18-28.03.2019. Zapisy możliwe są poprzez formularz zamieszczony w wydarzeniu na Facebooku – Soft Skills Weeks 2019 (https://www.facebook.com/events/642672372834113/)