Dariusz Fabiszewski nowym CEO polskiego Cisco

0

Firma Cisco poinformowała, że Dariusz Fabiszewski został powołany na stanowisko nowego dyrektora generalnego firmy Cisco w Polsce. Dariusz Fabiszewski przejmuje to stanowisko od Pawła Malaka, który kierował polskim oddziałem Cisco przez ostatnie sześć lat. Paweł Malak został powołany na stanowisko dyrektora odpowiedzialnego za sprzedaż do sektora Enterprise w regionie Emerging Markets w firmie Cisco.

Dariusz Fabiszewski posiada ponad 15-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla w branży IT oraz w sektorze firm konsultingowych. Przed przejściem do Cisco pracował w międzynarodowej firmie doradczej Ernst & Young jako kierownik i ekspert w grupie doradztwa informatycznego w Dziale Doradztwa Biznesowego. Wcześniej był dyrektorem generalnym firmy IBM w Polsce. Piastował również stanowisko dyrektora zarządzającego w firmie Fujitsu Siemens Computers, gdzie był odpowiedzialny za region Europy Wschodniej.

Dariusz Fabiszewski jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Telekomunikacja.

„Chciałbym powitać Dariusza Fabiszewskiego w firmie Cisco w Polsce. Pod jego kierownictwem będziemy nadal wprowadzać nowe, innowacyjne modele biznesowe i technologie oraz będziemy inwestować w rozwój talentów. Równocześnie jest mi niezwykle przyjemnie podziękować Pawłowi Malakowi za zarządzanie firmą i wkład w jej rozwój oraz pogratulować powołania na nowe, międzynarodowe stanowisko w firmie Cisco”, powiedział Craig Taylor, dyrektor zarządzający w firmie Cisco odpowiedzialny za region Emerging Markets East.

Czytaj również:  Pavel Vopařil nowym dyrektorem generalnym Bonami