II Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy 5 grudnia 2016 r.

0
Hotel Marriott w Warszawie

Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2016Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2016. Szczyt odbędzie się w dniu 5 grudnia 2016 r., w Warszawie w Hotelu Marriott. Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Europejskie Centrum Biznesu oraz Główny Partner Merytoryczny Elżanowski Cherka & Wąsowski Kancelaria Prawna.

W ramach tegorocznej edycji Szczytu organizatorzy koncentrują się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją  przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. W ramach zaplanowanych debat prowadzone będą dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego.

Na zakończenie Szczytu odbędzie się uroczysta kolacja z Galą Bursztyn Polskiej Gospodarki podczas której zostaną przyznane tegoroczne statuetki Bursztyn Polskiej Gospodarki 2016 oraz wyróżnienie specjalne w postaci Honorowego Bursztynu Polskiej Gospodarki 2016.