„Inspiracje”- rozmowy z ludźmi sukcesu

Sala – Gala KBS III Edycja

O sukcesie w biznesie najczęściej decyduje ciężka praca, dobór odpowiednich współpracowników i posiadanie wizji rozwoju własnej firmy – podkreślali przedsiębiorcy biorący udział w „Inspiracjach”.

„Inspiracje” to nowa formuła spotkań w czasie Europejskiego Forum Nowych Idei. Odbywają się one w luźnej atmosferze. Przedsiębiorcy i uczestnicy konferencji mają okazję do  ciekawych rozmów i wymiany wizytówek.

W pierwszym spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Przedsiębiorcy dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem biznesu, zarządzaniem, inwestowaniem na rynkach zagranicznych, czy edukacją zawodową. W czasie „Inspiracji” padło wiele pytań do szefów przedsiębiorstw dotyczących przyszłości ich biznesów, recept na sukces i zatrudniania pracowników.

W tym networkingowym spotkaniu udział wzięli: Jerzy Krzanowski, wiceprezes Grupy Nowy Styl, Piotr Wojciechowski, prezes WB Electronics SA, Włodzimierz Strupiński z ITME, Marian Owerko, współzałożyciel Bakallandu, Jarosław Andrzej Szczepek, prezes Wieltonu SA, Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, właścicielki firmy loft37.pl oraz Irena Eris i Henryk Orfinger, właściciele Dr Ireny Eris SA.

Moderatorami rozmów byli Jakub Wojnarowski, zastępca dyrektora generalnego Konfederacji Lewiatan i Jacek Adamski, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.

Partnerem wydarzenia była Konfederacja Lewiatan.