Plejada polskich osobowości marketingu na Golden Marketing Conference

0

Są niepokorni i bardzo kreatywni. Ich nazwiska przywołują na myśl ekspercką wiedzę i doświadczenie dzielenia się informacjami na temat budowania marki. Brand marketing przez wszystkie przypadki odmienią Natalia Hatalska, Paweł Tkaczyk oraz Michał Wawrzyniak.

Dokładnie trzy słoneczne miesiące dzielą nas od GOLDEN MARKETING CONFERENCE – wydarzenia, które rozpali zmysły i rzuci nowe światło na zagadnienia związane z brand marketingiem. Dwudniowe spotkanie z absolutnie pierwszoligowymi prelegentami skierowane jest głównie do top managementu, osób, których wizja rozwoju przedsiębiorstwa wyznacza nowe cele, ale też standardy realizowania założonych planów. Dlatego też w dniach 29-30 września będzie można wziąć udział zarówno w części wykładowo-prezentacyjnej (29.09.2015 r.) autorstwa światowej klasy prelegentów – Kevina Lane Kellera, Simona Mainwaringa oraz Davida Bella, jak i warsztatowej (30.09.2015 r.).

W charakterze marketingowych trenerów wystąpi plejada polskich osobowości marketingu, czyli Natalia Hatalska, Paweł Tkaczyk oraz Michał Wawrzyniak. Trzy totalnie różne osobowości, które łączy profesjonalizm i niespotykana kreatywność. Każdy z nich jest praktykiem, a zdobyte doświadczenie stanowi miarę sukcesu, którym podzielą się z uczestnikami GOLDEN MARKETING CONFERENCE.

Zróżnicowana konwencja wydarzenia, w którym teoria przenikać się będzie z możliwością praktycznego jej przetestowania, stanowi jeden z cenniejszych wyznaczników jakości GOLDEN MARKETING CONFERENCE. Bezwzględnie jednak uwagę przykuwa zakres merytoryczny oraz najwyższy poziom słuchaczy chcących poszerzać swoje kompetencje biznesowe – mówi Ilona Rosiak-Łukaszewicz, dyrektor projektu. – Zarówno amerykańscy prelegenci, którzy po raz pierwszy wystąpią przed polską publicznością, jak i polskie gwiazdy brand marketingu zainspirują swoją odkrywczością i odkryją nowe pokłady inspiracji – pointuje.

Kim są polscy eksperci drugiego dnia GOLDEN MARKETING CONFERENCE?

Natalia Hatalska
Natalia Hatalska – autorka bloga hatalska.com uznawanego za jeden z najbardziej wpływowych blogów w Polsce i bestsellerowej książki „Cząstki przyciągania”. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Natalia Hatalska – obserwatorka trendów, autorka bloga hatalska.com uznawanego za jeden z najbardziej wpływowych blogów w Polsce i bestsellerowej książki „Cząstki przyciągania”. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Czytaj również:  Najlepsze samorządy nagrodzone. IV Europejski Kongres Samorządów

Jako stypendystka prestiżowego programu Joseph Conrad Scholarship studiowała również w London Business School w Wielkiej Brytanii. Współpracuje z domem mediowym Universal McCann jako Chief Inspiration Officer. Pomysłodawczyni wielu kampanii opartych na niestandardowych działaniach reklamowych i nagrodzonych w konkursach reklamowych. Członek Rady Marek w konkursie Superbrands. Członek Creative Communication Cluster. Członek Rady Ekspertów Think Tank. Nagrodzona przez Geek Girls Carrots Srebrną Marchewką za bycie wzorem kobiety zajmującej się nowymi technologiami.

Paweł Tkaczyk - człowiek Roku Polskiego Marketingu, autor Marketingowej Książki Roku.
Paweł Tkaczyk – człowiek Roku Polskiego Marketingu, autor Marketingowej Książki Roku.