PO SUKCES PRZYJDŹ DO KOBIET W BIZNESIE

JUŻ 1 WRZEŚNIA RUSZA CAŁKIEM NOWA ODSŁONA STWORZONEGO ROK TEMU PROJEKTU KOBIETA W BIZNESIE. ZMIENIONO MIEJSCE, FORMUŁĘ SPOTKAŃ I ROZBUDOWANO PANEL EDUKACYJNY. SPRAWDŹ CO SIĘ ZMIENIŁO.

0
kobieta w biznesie

kobieta w biznesie„Kobieta w biznesie” to projekt, który pokochały przedsiębiorcze krakowianki, a powstał z myślą o integracji środowiska ambitnych kobiet. Z początku grono około 30 kobiet powiększyło się do około setki przedsiębiorczych i ambitnych businesswoman. Wychodząc na przeciw potrzebom uczestniczek zmieniono również miejsce wydarzenia. Najbliższe spotkania odbywać się będą w środowisku najnowszych technologii i innowacyjnych startupów – które odnoszą sukcesy na całym świecie – KRAKOWSKIM PARKU TECHNOLOGICZNYM.

Cykl spotkań edukacyjno – networkingowych odbywa się w każdy pierwszy czwartek miesiąca i składa się z dwóch części. Pierwsza część poświęcona jest rozwojowi osobistemu. Zaplanowano wartościowe wykłady, które mają na celu pomóc kobietom osiągnąć sukces zawodowy.  Podczas najbliższego spotkania odbędą się 3 prelekcje. Pierwszą poprowadzi pomysłodawczyni projektu Aneta Wątor podczas której przedstawi najczęstsze błędy komunikacyjne i wizerunkowe popełnianie w biznesie, oraz sposoby ich eliminacji. Zaprezentuje również koło umiejętności gwarantujących sukces zawodowy. Agencja marketingowa Content House opowie jak osiągnąć sukces w biznesie, dzięki content marketingowi. Natomiast Klaudia Pingot, pomysłodawczyni projektu SpecBabka przedstawi podstawowe kroki i najważniejsze techniki wywierania wpływu na ludzi.

Druga część to przerwa networkingowa, podczas której uczestniczki dzielą się wiedzą i nawiązują wartościowe kontakty. Jak mówi autorka projektu Aneta Wątor: główne cele spotkań to przekazywanie inspiracji, motywacji i rekomendacji biznesowych. Uczestniczki cyklicznych spotkań dzielą się wiedzą, rozwijają umiejętności miękkie, wymieniają się kontaktami biznesowymi, a przede wszystkim doskonale się bawią.

Cytując fanów projektu: W końcu w Krakowie coś się zadzieje.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału. Więcej szczegółów znajdziesz na www.kobietawbiznesie.pl