VII edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2021 już za niecałe dwa tygodnie

OSG 2021

Przed nami VII edycja  Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2021, która odbędzie się w dniach 4-5 października br. w Lublinie w Filharmonii im. H. Wieniawskiego Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”. Przedstawiciele najważniejszych instytucji państwowych, a także czołowi przedstawiciele świata polityki, gospodarki, biznesu i nauki tematy gospodarcze i biznesowe wspólnie podczas dwóch dni debat poruszą kluczowe kwestie dotyczące polskiej gospodarki.

Treść

W programie Szczytu tradycyjnie znalazły się aktualne tematy gospodarcze i biznesowe, które w ramach zaplanowanych debat omówimy wspólnie z naszymi Gośćmi. W charakterze prelegentów zaszczycą nas swoją obecnością przedstawiciele najważniejszych instytucji państwowych, a także czołowi przedstawiciele świata polityki, gospodarki, biznesu i nauki. Skoncentrujemy się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach, instytucjach, które swoją działalnością i determinacją przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. Przeprowadzone zostaną dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) oraz potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego.

Tradycyjnie podczas Szczytu odbędzie się Gala rozdania statuetek „Bursztyn Polskiej Gospodarki ”, nagrody przyznawanej osobom, firmom, instytucjom bądź samorządom za szczególne działania w zakresie rozwoju i bezpieczeństwa polskiej gospodarki w kraju i zagranicą. Ponownie przyznane zostanie w ramach Szczytu wyróżnienie „Bursztynowe Serce”, nagrody za szczególne działania w zakresie CSR, filantropii i działań charytatywnych.

Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy to nie tylko możliwość wymiany doświadczeń, ale także poznania nowych trendów w gospodarce oraz innowacyjnych technologii wykorzystywanych obecnie w przemyśle. Problemy i cele współczesnej gospodarki kraju są dużym wyzwaniem zwłaszcza, że żyjemy w dobie dynamicznie zmieniającej się polityki światowej.

Zobacz kto potwierdził swój udział