200 tys. klientów w InternetowyKantor.pl

kantor

W InternetowyKantor.pl zarejestrował się 200-tysięczny klient. Zaufanie jakim obdarzają użytkownicy ten kantor wynika nie tylko z silnej pozycji na rynku, ponad pięciu lat doświadczeń, ale również wielu funkcjonalności, jakie oferuje.

 InternetowyKantor.pl rozpoczął publiczne działanie w kwietniu 2010 roku, jako pierwszy taki serwis w Polsce. W ciągu ponad 5 lat przyciągnął nie tylko klientów indywidualnych (kredytobiorców i turystów), ale także biznesowych.

Stworzyliśmy serwis, który sprostał oczekiwaniom 200 000 osób. To duże wyzwanie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Nie poprzestajemy jednak na tym i cały czas staramy się podnosić jakość i bezpieczeństwo naszych usług – mówi Łukasz Olek, współtwórca InternetowyKantor.pl i członek zarządu Currency One, spółki, która jest operatorem serwisu.

Zapewnienie bezpieczeństwa klientów to priorytet Currency One SA. M.in. dlatego spółka postarała się o licencję instytucji płatniczej KNF, którą otrzymała w lipcu tego roku.  Oznacza to m.in. że firma jest w dobrej kondycji finansowej, a środki przeznaczone na transakcje płatnicze są chronione, ponieważ leżą na oddzielnych kontach i są wyłączone z masy upadłościowej spółki.

InternetowyKantor.pl oferuje swoim klientom funkcjonalności, które wyróżniają go na rynku. Są to m.in. autoryzacja SMS, planer kredytowy, przyjmowanie przelewów z zagranicy czy aplikacja mobilna.

InternetowyKantor.pl w zeszłym roku obrócił ponad czterema miliardami złotych, a jego klienci zaoszczędzili 367 mln zł w porównaniu do tabelowych kursów w bankach.