Dell Technologies Forum 2018 już 11 września w Warszawie

0

11 września w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży IT w Polsce – Dell Technologies Forum 2018. Uczestnicy konferencji będą mogli na rzeczywistych przykładach przekonać się jakie korzyści niesie ze sobą cyfrowa transformacja biznesu i IT. Gościem honorowym tegorocznej konferencji będzie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w branży – ikona światowego biznesu z centrali Dell Technologies.

Czwarta rewolucja przemysłowa nabiera rozpędu. Pierwsze trzy związane były z mechanizacją, produkcją masową i automatyzacją. Kolejna, czyli Przemysł 4.0, to połączenie technologii – tych fizycznych i cyfrowych. Co oznacza?

Dariusz Piotrowski, dyrektor generalny Dell EMC w Polsce
Dariusz Piotrowski, dyrektor generalny Dell EMC w Polsce

– Czwarta rewolucja przemysłowa zmienia podejście do biznesu oraz funkcjonowanie przedsiębiorstw. Nowe technologie, takie jak Data analytics czy sztuczna inteligencja, w ciągu najbliższej dekady zmienią nasze codzienne życie, styl pracy i prowadzenia firmy. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, chcemy wskazać drogę skutecznego przeprowadzenia wejścia w proces cyfryzacji biznesu. Dell Technologies Forum oferuje możliwość spotkania i posłuchania najlepszych ekspertów z branży IT zarówno z Polski jak i z zagranicy. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz najlepszymi strategiami wprowadzania innowacji – komentuje Dariusz Piotrowski, Dyrektor Generalny, Dell EMC Polska.

Dell Technologies Forum to największe globalne wydarzenie grupy, podczas którego firmy należące do amerykańskiego lidera IT oraz liczni partnerzy dzielą się swoim know-how, dyskutują nad postępującą transformacją cyfrową oraz wpływie nowoczesnych technologii i systemie ich zależności w biznesie. Tegoroczna, polska edycja Dell Technologies Forum 2018 będzie należała do wyjątkowych, gdyż konferencja zostanie poprzedzona sesją plenarną z wystąpieniem niezwykłego gościa specjalnego.

Make It Real: Dell Technologies Forum 2018

Na uczestników wydarzenia będą czekały niecodzienne spotkania ze specjalistami branży IT, które umożliwią podzielenie się wiedzą, wymianę doświadczeń w zakresie sprzedaży i przeprowadzonych wdrożeń, a także nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. W specjalnie wydzielonej przestrzeni wystawienniczej będzie można zapoznać się z najnowszymi produktami firm z grupy Dell Technlogies (Dell, Dell EMC, VMware, Pivotal, RSA, Secureworks, Virtustream), jak i również skonsultować z ekspertami kwestie związane z zastosowaniami i wdrażaniem prezentowanych rozwiązań. Nie zabraknie też technologicznych atrakcji takich jak symulator gry w golfa czy możliwość wirtualnej przejażdżki bolidem Formuły 1. Każdy uczestnik będzie mógł stworzyć własną, spersonalizowaną agendę, wybierając interesujące tematy spośród 30 sesji podzielonych na cztery bloki tematyczne: