ING Życie oferuje jedno z najszerszych zabezpieczeń na wypadek poważnych chorób

biznes pieniądze pensja pracownik

ING Życie rozbudowało zakres ochronny w pakiecie zdrowotnym, który oferowany jest przy polisie „Sposób na przyszłość”. W ramach produktu klient może zabezpieczyć się na wypadek nowotworów, innych poważnych chorób oraz hospitalizacji i operacji. Łącząc wszystkie te elementy, otrzymuje jedno z najszerszych zabezpieczeń na rynku w razie poważnych chorób.

W ofercie ubezpieczyciela znajduje się pakiet zdrowotny, w którego skład wchodzi rozszerzona umowa dodatkowa na wypadek poważnych chorób – bez nowotworów. Lista obejmuje aż 34 różne przypadki, wśród których są między innymi zawał serca, udar mózgu czy zabieg chirurgiczny polegający na założeniu bypassów. W sytuacji, gdy klienta dotkną nawet trzy różne choroby objęte ubezpieczeniem, ING Życie wypłaci mu pieniądze za każdą z nich. W przypadku pierwszej choroby jest to nawet 100% świadczenia, natomiast przy drugiej i trzeciej do 50%. Ponadto ubezpieczyciel ograniczył ilość chorób wykluczanych po każdej wypłacie.

W pakiecie oferowanym przez ING Życie znajduje się również umowa dodatkowa, zapewniająca wypłatę pieniędzy w przypadku pobytu w szpitalu oraz operacji, będącej wynikiem choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Gwarantuje ona klientowi wypłatę dziennych świadczeń zarówno przy krótko-, jak i długotrwałej hospitalizacji. Co więcej, w zależności od rodzaju zabiegu klient może otrzymać od 10% do 100% sumy ubezpieczenia, które obejmuje ponad 200 operacji. Ponadto do pakietu zdrowotnego dodawany jest przydatny assistance medyczny, który zapewnia wsparcie w przypadku poważnej choroby lub nieszczęśliwego wypadku. W jego skład wchodzą m.in. wizyta lekarska, transport medyczny, organizacja procesu rehabilitacji i pokrycie kosztów wizyty.

Ubezpieczony może zabezpieczyć się także w razie zachorowania na nowotwór dzięki umowie dodatkowej na wypadek nowotworu ONA i ON. Jest to kompleksowy produkt, który zapewnia wsparcie finansowe na każdym etapie leczenia od momentu diagnozy. Umowa gwarantuje assistance nowotworowy obejmujące m.in. opiekę nad dziećmi, pomoc w prowadzeniu domu, czy wsparcie psychologa.

Wykupując cały pakiet zdrowotny z rozbudowanym zakresem ochronnym i dwoma assistance – medycznym i nowotworowym, nasz klient zyskuje jedno z najszerszych zabezpieczeń na rynku w razie poważnych chorób. Celem naszej zaktualizowanej oferty jest zapewnienie ubezpieczonemu poczucia bezpieczeństwa, tak aby w przypadku nagłej choroby on lub jego bliscy mieli kapitał potrzebny na sfinansowanie leczenia lub utrzymanie rodziny – mówi Grzegorz Hoffman, Kierownik ds. Produktów w ING Życie.CEO Magazyn Polska