Kobieta w Biznesie – projekt dla przedsiębiorczych Pań – po raz pierwszy nad morzem!

0

Kobieta w Biznesie to cykl spotkań edukacyjno-networkingowych skierowany do kobiet, które chcą lub prowadzą własny biznes. Pierwsze spotkanie w północnej części Polski odbędzie się w Gdyni. Goście oraz uczestniczki porozmawiają o sposobach na skuteczną sprzedaż.

Przedsiębiorcze kobiety z wielu miast w Polsce na stałe wpisały w swoje kalendarz wydarzenie „Kobieta w Biznesie”, organizowane przez Anetę Wątor. W spotkaniach każdorazowo uczestniczy średnio ponad 100 kobiet, które prowadzą swój biznes i chcą go rozwijać lub szukają swojej ścieżki kariery. – Nasze spotkania są przeznaczone dla właścicielek firm, menadżerek, które szukają nowych kontaktów, kobiet, które poszukują pomysłu na siebie oraz dla tych, którzy chcą poznać nowe, ambitne osoby i zainspirować się nimi – mówi Aneta Wątor, pomysłodawczyni projektu Kobieta w Biznesie.

Podejmowane tematy to przede wszystkim motywacja, budowanie marki osobistej, asertywność czy marketing. Tematem przewodnik spotkania w Trójmieście będzie sprzedaż, negocjacje i Kaizen. – O tym, co znaczy sprzedaż nieagresywna, czyli jak podejść do sprzedaży i negocjacji w biznesie możliwie najskuteczniej opowie nam gość specjalny – Marcin Sebastian Rogowski – mówi organizatorka. Rogowski jest jednym z czołowych ekspertów zarządzania, sprzedaży i negocjacji w Polsce, coachem prowokatywny, trenerem i konsultantem. To również praktyk biznesu, na co dzień mieszkający w Gdańsku.

Jako wartość dodaną uczestniczki spotkania będą mogły wysłuchać wykładu na temat metody Kaizen oraz poznać historie kobiet, które dzięki niej budują swój sukces – w życiu i biznesie. Organizatorzy „Kobieta w Biznesie” kładą zdecydowany nacisk na networking, dlatego oprócz klasycznej przerwy, w czasie której można wymienić się wizytówkami, wprowadzono również możliwość zaprezentowania własnego biznesu na forum. Dzięki temu wszyscy uczestnicy mogą poznać się nawzajem.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 24 maja w Quadrille Conference & Spa w Gdyni o godz. 17.30. Obowiązuje rejestracja. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej projektu: www.kobietawbiznesie.pl.

Czytaj również:  Wzrost wartości transakcji inwestycyjnych w sektorze prywatnych akademików w Europie o 29% rok do roku

Partnerem strategicznym spotkania jest agencja ContentHouse.