Kod promocyjny Binance – jak go wykorzystać? Jakie korzyści daje?

kryptowaluty

Binance to jedna z największych na świecie giełd kryptowalut, oferująca użytkownikom szeroką gamę usług związanych z handlem i inwestowaniem w kryptowaluty. Jednym z narzędzi, którymi serwis chce przyciągnąć nowych użytkowników (lub nagrodzić stałych klientów), są kody promocyjne. Jakie korzyści dają i jak uch użyć? O tym w dalszej części artykułu! 

Co to jest kod promocyjny Binance?

Jest to unikalny ciąg znaków, który pozwala na skorzystanie z określonych promocji lub rabatów na giełdzie. Może być oferowany w ramach różnych kampanii promocyjnych, takich jak programy polecające, promocje sezonowe czy specjalne oferty dla nowych użytkowników.

Większość platform, które korzysta z tej formy promocji odpowiednio rotuje kodami promocyjnymi. Inne są dostępne dla nowych użytkowników, a inne dla tych, którzy zainwestowali już sporo pieniędzy w usługi, jakie świadczy portal. Zdarzają się też kody sezonowe, aktywowane np. tylko z okazji świąt czy ważnych wydarzeń. Nie inaczej jest w świecie krypto, gdzie kody promocyjne na Binance znajdziesz na Kryptowaluty2.pl

Jak wykorzystać kod? To bardzo proste. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. a) zarejestruj się na Binance, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś;
 2. b) po zalogowaniu się, przejdź do sekcji „Konto” lub „Ustawienia”;
 3. c) wyszukaj opcję „Wprowadź kod promocyjny”;
 4. d) wprowadź go w odpowiednie pole i kliknij „Zastosuj” lub „Potwierdź”;
 5. e) po chwili zobaczysz potwierdzenie aktywacji oraz szczegóły promocji.

Jakie korzyści daje kod promocyjny Binance?

Sporo zależy od rodzaju kodu, z jakiego skorzystasz. Wśród tych najczęściej spotykanych atutów trzeba wskazać na:

 • zniżki na opłaty transakcyjne – użytkownicy mogą uzyskać obniżone opłaty za handel na giełdzie;
 • bonusy za rejestrację – nowi użytkownicy mogą otrzymać np. darmową pulę wybranych kryptowalut;
 • bonusy za polecanie – jeśli polecony przez Ciebie użytkownik dokona rejestracji i zacznie handlować, możesz otrzymać procent jego opłat transakcyjnych jako nagrodę;
 • dostęp do specjalnych ofert – niektóre kody mogą oferować dostęp do produktów, które nie są dostępne dla wszystkich korzystających z platformy.

Specjalne kody rabatowe Binance – co warto wiedzieć?

Binance proponuje kody bonusowe, które dają użytkownikom możliwość obniżenia prowizji za korzystanie z giełdy nawet o 20% na stałe. Wprowadzenie ID polecającego, takiego jak „RC5QTNRL” może przynieść dodatkowy bonus w wysokości 100 USDT.

Podczas procesu rejestracji, w odpowiednim polu (może być oznaczone jako „ID polecającego”, lub „Referral ID” w wersji angielskiej), wprowadź powyższy kod, by aktywować niższe kwoty prowizji.

Jakie są rodzaje kodów rabatowych na Binance?

Serwis oferuje dwa główne rodzaje kodów rabatowych:

 1. a) Kody dla głównej giełdy – użytkownicy mogą uzyskać rabaty w wysokości 5%, 10%, 15%, 20% lub nawet 20% + 100 USDT. Wysokość bonusu zależy od partnera, który dostarcza kod. Najbardziej atrakcyjny kod oferujący 20% + 100 USDT to wspomniany już „RC5QTNRL”.
 2. b) Kody dla giełdy futures – dedykowane dla bardziej zaawansowanych inwestorów zainteresowanych kontraktami terminowymi z dźwignią. W tym przypadku kod polecający może obniżyć prowizję o 10%. Przykładowy kod to „bf10”, co jest skrótem od „Biance futures 10%”.

Jak widzisz, kod promocyjny Binance to świetny sposób na uzyskanie dodatkowych korzyści podczas korzystania z giełdy kryptowalut. Dzięki niemu możesz zaoszczędzić na opłatach, zdobyć dodatkowe krypto czy skorzystać z unikalnych ofert. Pamiętaj jednak, aby zawsze dokładnie czytać warunki promocji i upewnić się, że są one dla Ciebie w pełni zrozumiałe!