Michała Zielke nowym wiceprezesem FM Banku

0

Michał Zielke – odpowiedzialny za Pion Sprzedaży i Marketingu – ma wieloletnie doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych. W latach 1994-2007 pracował w Banku Zachodnim WBK SA, pełniąc tam różne funkcje od głównego specjalisty w Dep. Sieci, szefa zespołu ds. regionalizacji, Dyrektora Oddziału, Dyrektora Departamentu, Dyrektora ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W latach 1997-2001 był członkiem rady nadzorczej Gliwickiego Banku Handlowego SA.

W latach 2008-2010 pracował w Polbanku EFG na stanowisku dyrektora ds. Małych Przedsiębiorstw, gdzie zarządzał rozwojem banku w tym zakresie. W latach 2008-2010 był również członkiem zarządu EFG Leasing Poland sp. z o.o. Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Poznańskiej. Posiada brytyjski dyplom MBA Nottingham Trent Univeristy. Jest także absolwentem Studiów Podyplomowych na Politechnice Warszawskiej w zakresie wyceny nieruchomości.

Piotr Górski, dotychczasowy wiceprezes zarządu odpowiadający za Departament Sprzedaży i Wsparcia Sprzedaży, złożył rezygnację z pełnionej funkcji, z powodu podjęcia decyzji o realizacji nowych wyzwań zawodowych.

Piotr Górski przez ostatnie 12 miesięcy, intensyfikując działania zespołu sprzedaży i znacząco podnosząc sprawność sieci placówek, zrobił bardzo wiele dla umocnienia pozycji Banku jako instytucji finansowej przyjaznej przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą. Jesteśmy przekonani, że wiele pozytywnych efektów jego pracy dla FM Banku będzie nadal wykorzystywanych w budowaniu jak najlepszej oferty dla mikro i małych przedsiębiorców – podkreśla Tomasz Maciejewski, pierwszy wiceprezes zarządu.

Czytaj również:  Pracownicy 50 plus. Jak będzie wyglądała nasza zawodowa przyszłość