Nowy Executive Manager działu Construction & Property w Devire

0
Bartłomiej Rozmus
Bartłomiej Rozmus

Bartłomiej Rozmus objął stanowisko Executive Managera w agencji rekrutacyjnej Devire, biorąc odpowiedzialność za dywizję Nieruchomości i Budownictwa. Bartłomiej posiada ponad 13-letnie doświadczenie w branży. Pracował wcześniej jako Manager w agencji Wyser, Adecco oraz konsultant w agencji Hays, specjalizując się w pozyskaniu oraz weryfikacji kadry managerskiej i inżynierskiej w firmach deweloperskich, wykonawczych oraz agencjach nieruchomości. Obecnie, zdobytą wiedzę i doświadczenie skutecznie wykorzystuje zarządzając zespołem oraz prowadząc procesy rekrutacyjne na wysokie stanowiska na rynku nieruchomości i budowlanym.  

Devire (wcześniej Devonshire) specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych projektów rekrutacyjnych. Firma powstała w 1987 roku, ma biura w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. W tej chwili zatrudnia blisko 100 Konsultantów. Posiada również ponad 450 zewnętrznych pracowników biurowych oddelegowanych do klientów, realizujących między innymi projekty IT w modelu IT Contracting. Poza rekrutacją świadczą usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej, Employer Brandingu oraz Doradztwa HR.

W 2017 roku Prezesem Devire został Michał Młynarczyk (wcześniej Dyrektor Zarządzający na Europę Środkową i Wschodnią w HAYS).  Pod jego skrzydłami firma zmieniła strukturę, uruchomiła nowe dywizje i postawiła na nowe technologie oraz dynamiczny rozwój.

Czytaj również:  Grupa AFORTI publikuje wyniki finansowe za I półrocze 2018