Raiffeisen wprowadził długoterminowy najem samochodów zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych

0

Raiffeisen Polbank wraz z Raiffeisen Leasing wprowadził nową usługę – długoterminowy najem samochodów. Z opcji tej mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne.

– Nowa usługa dedykowana jest nie tylko klientom banku, ale również klientom zewnętrznym – powiedział portalowi eNewsroom.pl Marcin Salamon, Kierownik Zespołu Produktów Kredytowych, Raiffeisen Polbank

– polega ona na wynajęciu samochodu w oparciu o miesięczną ratę. Rata jest spłacana w zależności od kontraktu – od 12 do 48 miesięcy – i zawiera zarówno kwotę finansowania, serwis, jak i pełne ubezpieczenie. Po okresie najmu klient może zwrócić samochód, wymienić lub wykupić. Jeśli porównalibyśmy wynajem pojazdu w naszej formule z zakupem auta w gotówce lub na kredyt, bardziej atrakcyjna dla klienta okazuje się oferta Raiffeisen Leasing. Dla klientów przygotowaliśmy oferty spersonalizowane. Oznacza to, że klient może skorzystać z oferty wynajmu auta skonfigurowanego przez nasz bank lub zdecydować się na model znaleziony przez niego indywidualnie. Obecnie raty samochodów miejskich mieszczą się w przedziale 700-1000 zł, a premium na poziomie około 2000 zł – dodaje Salamon.

Czytaj również:  Ile zarobisz w branży nieruchomości - aktualne stawki wynagrodzeń