Relacja: Kongres SGS Standardy Zrównoważonego Rozwoju II edycja

II edycja SGS Standardy Zrównoważonego Rozwoju

W dniach 21-22.09.2016 w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbyła się II Edycja Kongresu SGS Standardy Zrównoważonego Rozwoju.

II edycja SGS Standardy Zrównoważonego RozwojuKolejna edycja spotkania dla Klientów SGS jest już za nami. 2 dni wystąpień expertów, dyskusji z uczestnikami, przedstawienia case-study oraz nieformalnych spotkań minęły bardzo szybko.

W tegorocznej edycji mieliśmy ogromną przyjemność gościć Pana Profesora Andrzeja Blikle, który zainaugurował Kongres swoim wykładem „Turkusowa firma XXI wieku” w którym opowiedział nam o zarządzaniu procesowym i współczesnym przywództwie – zarządzaniu bez kija i marchewki. Koncepcja „Turkusowej firmy” zainspirowała ponad 90 uczestników kongresu do innego spojrzenia na zarządzanie organizacją i ludźmi, a przede wszystkim zmotywowała do czynnego udziału w dalszych wystąpieniach.

Podczas spotkania nasi klienci, experci i auditorzy poruszyli tak ważne tematy  w zrównoważonym rozwoju jak: zarządzanie procesowe, motywacja pracowników, zarządzanie ryzkiem, efektywność energetyczna, biopaliwa, bezpieczeństwo żywności oraz omawiali szczegółowo wybrane zagadania dotyczące różnych systemy zarządzania i strategie na kolejne lata wybranych gałęzi przemysłu.

Zarówno my, jak i klienci czujemy nadal niedosyt wymiany doświadczeń dotyczących standardów zrównoważonego rozwoju, dlatego już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji kongresu zaplanowanej na 2 kwartał 2017 roku.