265 tysięcy osób oczekuje premiery gry Succubus autorstwa Madmind Studio

Madmind Studio

Madmind Studio, specjalizujący się w tworzeniu gier z gatunku horror, już w najbliższy wtorek wyda premierę swojej najnowszej gry Succubus. Wishlista w przeciągu ostatnich 6 miesięcy urosła o ponad 96 tysięcy graczy, co dało łączny wynik 265 tysięcy. Pozwoliło to uplasować się produkcji na 37 pozycji na globalnej wishliście steam.

Wishlista Succubusa prezentuje się bardzo dobrze. Zajmujemy wysokie 37 miejsce na globalnej wishliście steam. Na grę zapisanych jest 265 tysięcy graczy, czyli o 45 tysięcy więcej niż Agony miało w dniu premiery. Dodatkowo warto dodać, że w przeciągu ostatnich 6 miesięcy wishlista powiększyła się o blisko 100 tysięcy graczy, co pokazuje, że zainteresowanie naszą produkcją jest bardzo duże – mówi Tomasz Dutkiewicz, prezes zarządu Madmind Studio.

Spółka spodziewa się dużego wzrostu wishlisty w najbliższych dniach. Wczoraj gra została wysłana do recenzentów oraz został opublikowany nowy trailer w serwisie Youtube. Również dzisiaj o 17:20 odbędzie się oficjalny live stream we wspomnianym serwisie, gdzie Spółka zaprezentuje najważniejsze funkcjonalności gry i odpowie na pytania fanów.

Trwająca kampania marketingowa przyczyniła się do naprawdę dużego wzrostu zainteresowania naszą grą, co potwierdza przyrost graczy na naszym oficjalnym serwerze na Discordzie. Przed kampanią mieliśmy 5 tysięcy fanów, obecnie ich liczba podwoiła się i wynosi ponad 10 tysięcy. Wierzymy, że wszystkie te liczby przełożą się na świetną frekwencję w dniu premiery, a gracze będą zadowoleni z naszej produkcji – dodaje Tomasz Dutkiewicz.

Studio prowadzi prace jeszcze nad dwiema grami: Paranoid i Tormentor. Dzięki Paranoid, będącym horrorem psychologicznym, Spółka chce wzbudzić zainteresowanie fanów takich produkcji jak Resident Evil czy Silent Hill. Wishlisty w ich przypadku wynoszą kolejno 44 i 34 tysięcy graczy. Jednak do premier pozostaje jeszcze trochę czasu. Planowane są na 2022 i 2023 rok.