Awanse w BNP Paribas Real Estate

0

W styczniu 2017 roku w środkowoeuropejskich strukturach BNP Paribas Real Estate, odnotowano zmiany na trzech znaczących stanowiskach. Olga Melihov objęła stanowisko Country Head w Rumunii, a Stewart Thomson awansował na to samo stanowisko w Republice Czeskiej. Joanna Wilczyńska została dyrektorem Marketingu i PR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Styczniowe awanse pokazują, że strategia rozwijania kompetencji wewnątrz firmy zdaje egzamin. Konsekwentnie realizujemy nasze średnio i długofalowe założenia, budując wiodącą firmę doradczą w sektorze nieruchomości komercyjnych w tej części Europy. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie każdej z tych osób przybliża BNP Paribas Real Estate do tego celu – komentuje Patrick Delcol, Prezes Zarządu BNP Paribas Real Estate Poland, Europa Środkowo-Wschodnia.

Olga Melihov
Olga Melihov

Olga Melihov, nowa szefowa BNP Paribas Real Estate Advisory w Rumunii, będzie odpowiedzialna za nadzór nad bieżącą działalnością firmy oraz procesem wdrażania strategii rozwoju na lokalnym, rumuńskim rynku. Przed awansem pełniła funkcję Dyrektora ds. rozwoju biznesu w tym kraju. Olga Melihov jest menedżerem z ponad 12-letnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W przeszłości związana była m.in. z Seracom International Group Russia, w której odpowiadała za budowę, zarządzanie i rozwój moskiewskiego oddziału firmy. Ponadto jako jeden z kluczowych menedżerów Mayland Real Estate była odpowiedzialna za rozwój, komunikację i działania marketingowe firmy w Polsce i Rumunii.

Olga Melihov jest absolwentką Uniwersytetu w Bukareszcie oraz studiów podyplomowych Real Estate Professional Executive Programme organizowanych przez Solvay Brussels School of Economics & Management i Polską Radę Centrów Handlowych. Olga Melihov posiada również Professional Certificate in Management wydany przez The Open University UK oraz Codecs Romania.

Stewart Thomson
Stewart Thomson

Stewart Thomson, dotychczas pełniący funkcję Business Development Director, awansował na stanowisko Country Head w Republice Czeskiej. W praskim biurze Stewart Thomson będzie odpowiedzialny za zarządzanie wszystkimi liniami biznesowymi: pośrednictwie w wynajmie powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, wycenie nieruchomości, doradztwie i rynkach kapitałowych. Pod jego nadzorem będzie również realizowana strategia rozwoju BNP Paribas Real Estate APM CR na rynku czeskim. Stewart Thomson dołączył do firmy w 2015 roku i początkowo odpowiedzialny był za stworzenie kompletnego portfela linii biznesowych, a także zbudowanie zespołu doradców. Koordynował m.in. proces zakupu kompleksu Oregon House przez brytyjski fundusz inwestycyjny M7. Stewart Thomson jest uznanym menedżerem na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Czytaj również:  CVI umacnia zespół i pozycję w Europie Środkowowschodniej

Funkcję Head of Marketing & PR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej objęła Joanna Wilczyńska. Zastąpiła Katarzynę Lemańską, która pełniła tę funkcję przez blisko 2 lata. Joanna Wilczyńska dołączyła do BNP Paribas Real Estate Poland w 2014 roku na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu i PR.

Joanna Wilczyńska
Joanna Wilczyńska

Jako szefowa marketingu i komunikacji jest odpowiedzialna za realizację strategii komunikacyjnej, marketingowej i CSR. W zakresie kompetencji Joanny Wilczyńskiej leży również budowanie i utrzymywanie relacji z mediami, wsparcie marketingowe dla wszystkich linii biznesowych, a także koordynacja prac agencji zewnętrznych. Wcześniej związana z branżą hotelarską, w której tworzyła i wdrażała strategie marketingowe i komunikacyjne w Sofitel Grand Sopot czy Orco Hotel Project.

Joanna Wilczyńska jest absolwentką Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz studiów podyplomowych w zakresie Public Relations na Uniwersytecie Gdańskim.