CEO Lloyd Group, Kamil Kosior o rozwoju biznesu zarządzania najmem

Kamil Kosior, CEO Lloyd Group
Kamil Kosior, CEO Lloyd Group

Czeska Praga na kilka dni stanie się stolicą branży nieruchomości. W dn. 17-19 marca odbędzie się konferencja VRMA (Vacation Rental Management Association), poświęcona w całości biznesowi najmu nieruchomości. Prelegentem podczas jednego z najbardziej prestiżowych, branżowych wydarzeń w Europie będzie Kamil Kosior, CEO Lloyd Group.

Konferencja VRMA to spotkanie specjalistów działających w branży wynajmu nieruchomości. Uczestnicy będą mogli uzyskać wskazówki ekspertów dotyczące zwiększania rentowności biznesu, dowiedzieć się, jakie trendy kształtują rynek wynajmu nieruchomości oraz poznać najlepsze praktyki w zakresie współpracy na linii najemca-wynajmujący.

Kamil Kosior, CEO Lloyd Group
Kamil Kosior, CEO Lloyd Group

Jednym z uczestników konferencji będzie Kamil Kosior, CEO Lloyd Group. Wiodącym tematem prelekcji będzie natomiast rozwój biznesu zarządzania najmem. W swojej prezentacji skupi się na jednej z marek wchodzących w skład Grupy – Rent like home, która obecnie zarządza 250 apartamentami w Warszawie, Zakopanem oraz Międzyzdrojach. – VMRA to jedna z najważniejszych platform wymiany doświadczeń biznesowych z zakresu najmu krótkoterminowego z zasięgiem globalnym. Miłe zaskoczenie, że nasza polska marka Rent like home została doceniona przez organizatorów konferencji. Znaleźć się wśród najlepszych ekspertów z całego świata to duża odpowiedzialność. Korzystając z tego wyróżnienia będę mieć okazję w ramach swojej prelekcji podzielić się wiedzą o rozwoju
i organizacji naszej marki, której szybki wzrost będzie w mojej ocenie ciekawą inspiracją dla branży – powiedział Kamil Kosior.