e-Izba organizuje FORUM GOSPODARKI CYFROWEJ

0

9 listopada w Kinie Praha w Warszawie odbędzie się Forum Gospodarki Cyfrowej – Transformacja cyfrowa: wyzwania i trendy! Jest to największe wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom z sektora e-gospodarki, które organizuje Izba Gospodarki Elektronicznej.

Podczas Forum spotkają się międzynarodowi eksperci, przedsiębiorcy, reprezentanci organizacji, samorządów,  dzięki którym wydarzenie to stanie się miejscem wymiany informacji z zakresu wyzwań globalnej gospodarki cyfrowej oraz międzynarodowych trendów. Wśród gości specjalnych wystąpią: Europoseł Róża Thun Posłanka do Parlamentu Europejskiego, która przedstawi uczestnikom  wyzwania w międzynarodowej gospodarce cyfrowej oraz Kamila Koc, Zastępca Szefa Gabinetu Wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Andrusa Ansipa, która opowie o europejskich trendach w e-commerce.

W programie zaplanowano panele dyskusyjne:

  • panel dotyczący cyfryzacji regionalnej z udziałem Prezydentów miast: Piotr Kuczera – Rybnik, Marcin Krupa – Katowice, Roman Ciepiela – Tarnów.
  • panel poświęcony transformacji cyfrowej z perspektywy prezesów przedsiębiorstw, wśród panelistów: Andrzej Nadolski, Prezes Zarządu PWN, Wojciech Sass, Prezes Zarządu Nationale Nederlanden, Krzysztof Folta, Prezes Zarządu TIM, Szymon Midera, Prezes Zarządu Shumee, Pavel Adamovski, Country Manager UPS

Program Forum został podzielony na dwa bloki tematyczne:

  • BLOK I –  e-commerce – wyzwania i trendy.
  • Blok II – e-medycyna – cyfryzacja w instytucjach medycznych.

Forum Gospodarki Cyfrowej będzie wypełnione debatami, prezentacjami i wystąpieniami ekspertów z Polski oraz z zagranicy, zwieńczone wieczorną galą, prestiżowego i znanego w branży, konkursu e-Commerce Polska awards 2017 oraz Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej. Zarówno Forum jak i wieczorna Gala będą okazją do rozmów biznesowych, nieformalnych spotkań i owocnego networkingu.

Program został przygotowany przez Radę Programowa Forum Gospodarki Cyfrowej w składzie praktyków z zakresu wdrożeń cyfrowych w kraju i za granicą.

Gospodarka cyfrowa, która obejmuje przedsiębiorstwa świadczące usługi w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych, e-commerce oraz firmy działające w Internecie, będzie miała ogromny i trwały wpływ na wszystkie aspekty biznesu i społeczeństwa.  Forum będzie miejscem wymiany myśli oraz sprawdzonych rozwiązań cyfrowych” – mówi Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes e-Izby.

W programie Forum specjalny blok będzie dedykowany cyfryzacji polskiej medycyny. e-Izba wspólnie z ekspertami z branży internetowej, naukowcami, ambasadorami e-medycyny oraz Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) stworzyła dla instytucji opieki medycznej praktyczny program cyfryzacji medycyny krok po kroku.

Czytaj również:  Kto zyska, a kto straci w długi weekend

Przyjdź i dowiedz się, jakie są trendy i kierunek ekspansji cyfrowej w:

  • e-commerce
  • e-medycynie

Zarejestruj się już dzisiaj:  www.forumgc.pl

Patroni medialni: Cashless.pl, Interaktywnie.com, CEO Magazyn Polska, Gazeta Bankowa, Marketer +

Partnerzy główni: VISA , UPS , ORBA

Partner bloku: GetResponse