e-Izba organizuje FORUM GOSPODARKI CYFROWEJ

0

9 listopada w Kinie Praha w Warszawie odbędzie się Forum Gospodarki Cyfrowej – Transformacja cyfrowa: wyzwania i trendy! Jest to największe wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom z sektora e-gospodarki, które organizuje Izba Gospodarki Elektronicznej.

Podczas Forum spotkają się międzynarodowi eksperci, przedsiębiorcy, reprezentanci organizacji, samorządów,  dzięki którym wydarzenie to stanie się miejscem wymiany informacji z zakresu wyzwań globalnej gospodarki cyfrowej oraz międzynarodowych trendów. Wśród gości specjalnych wystąpią: Europoseł Róża Thun Posłanka do Parlamentu Europejskiego, która przedstawi uczestnikom  wyzwania w międzynarodowej gospodarce cyfrowej oraz Kamila Koc, Zastępca Szefa Gabinetu Wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Andrusa Ansipa, która opowie o europejskich trendach w e-commerce.

W programie zaplanowano panele dyskusyjne:

Program Forum został podzielony na dwa bloki tematyczne:

  • BLOK I –  e-commerce – wyzwania i trendy.
  • Blok II – e-medycyna – cyfryzacja w instytucjach medycznych.

Forum Gospodarki Cyfrowej będzie wypełnione debatami, prezentacjami i wystąpieniami ekspertów z Polski oraz z zagranicy, zwieńczone wieczorną galą, prestiżowego i znanego w branży, konkursu e-Commerce Polska awards 2017 oraz Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej. Zarówno Forum jak i wieczorna Gala będą okazją do rozmów biznesowych, nieformalnych spotkań i owocnego networkingu.

Program został przygotowany przez Radę Programowa Forum Gospodarki Cyfrowej w składzie praktyków z zakresu wdrożeń cyfrowych w kraju i za granicą.

Gospodarka cyfrowa, która obejmuje przedsiębiorstwa świadczące usługi w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych, e-commerce oraz firmy działające w Internecie, będzie miała ogromny i trwały wpływ na wszystkie aspekty biznesu i społeczeństwa.  Forum będzie miejscem wymiany myśli oraz sprawdzonych rozwiązań cyfrowych” – mówi Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes e-Izby.

W programie Forum specjalny blok będzie dedykowany cyfryzacji polskiej medycyny. e-Izba wspólnie z ekspertami z branży internetowej, naukowcami, ambasadorami e-medycyny oraz Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) stworzyła dla instytucji opieki medycznej praktyczny program cyfryzacji medycyny krok po kroku.

Czytaj również:  Polski rynek pracy w europejskiej czołówce

Przyjdź i dowiedz się, jakie są trendy i kierunek ekspansji cyfrowej w:

Zarejestruj się już dzisiaj:  www.forumgc.pl

Patroni medialni: Cashless.pl, Interaktywnie.com, CEO Magazyn Polska, Gazeta Bankowa, Marketer +

Partnerzy główni: VISA , UPS , ORBA

Partner bloku: GetResponse