E-konferencja dla przedstawicieli biznesu | Dynamics Business Forum

Dynamics Business Forum

Firma technologiczna IT.integro po raz kolejny zaprasza przedstawicieli przedsiębiorstw na konferencję poświęconą roli nowych technologii w biznesie. Edycja 2020 roku odbędzie się wirtualnie pod szyldem Dynamics Business Forum on-line, a tematem przewodnim są inteligentne technologie w biznesie. Uczestnicy mogą wybrać jeden z dwóch dostępnych terminów – 14.10.2020 lub 27.10.2020 i bezpłatnie się zarejestrować.

O Dynamics Business Forum

Idea spotkań z przedstawicielami biznesu po raz pierwszy została zrealizowana w 2016 roku i od tamtej pory na cykliczne konferencje zarejestrowało się ponad 1000 uczestników. Tegoroczna edycja Dynamics Business Forum on-line po raz pierwszy odbędzie się wirtualnie, a jej program został przygotowany dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z różnych branż.

Do wzięcia udziału zapraszamy specjalistów oraz przedsiębiorców, którzy chcą zgłębić trendy oraz nowe technologie dla biznesu. Poznaj narzędzia, które pozwalają firmom na przeprowadzenie transformacji cyfrowej. Zmiana modelu biznesowego jest konieczna ze względu na postęp technologiczny, nasilającą się konkurencyjność – została jednak przyspieszona przez konsekwencje COVID-19 i nagłe zmiany zachowań konsumentów. Jeśli chcesz poznać rozwiązania, które pozwolą Ci zmienić strategię i zadbać o stabilność Twojego przedsiębiorstwa, weź udział w Dynamics Business Forum on-line.

Jedyne takie wydarzenie w 2020 roku!

 

 • 9 prelekcji o trendach, rozwiązaniach technologicznych
 • Odpowiedź na aktualne wyzwania przedsiębiorców
 • Tematy z różnych obszarów biznesu
 • Zastosowanie nowych technologii w biznesie
 • Bezpośrednie spotkanie z ekspertami ERP
 • Dyskusje tematyczne

Zarejestruj się na bezpłatną konferencję!

14.10.2020 lub 27.10.2020
9:00 – 15:15

Dynamics Business Forum

Agenda

Prelekcje obejmą tematy związane z trendami w biznesie i na rynku technologii wykorzystywanej w przedsiębiorstwach. Jest ona odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców, których dotknęły skutki COVID-19. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom mogą one wdrożyć nową strategię. Jej podstawą natomiast jest system ERP z zastosowaniem takich rozwiązań jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, OCR, Business Intelligence, Internet Rzeczy, chmurę obliczeniową czy Industry 4.0. Podczas 9 prelekcji eksperci ERP zaprezentują także działanie oprogramowania pod kątem kluczowych funkcjonalności.

 1. W jakim kierunku zmierza świat nowoczesnych technologii – analiza trendów
 2. One Microsoft, czyli jak ścisła integracja rozwiązań zmienia biznes – wprowadzenie do możliwości systemu ERP
 3. Księgowość w systemie ERP – czyli jak zapewnić swojej firmie lepszą widoczność finansową
 4. Nowoczesny controlling w systemie ERP
 5. HR & Payroll Manager – nowości w obszarze zarządzania procesami kadrowo-płacowymi
 6. Zarządzanie projektami – jak realizować projekty na czas i w granicach budżetu
 7. Nowy wymiar produkcji z systemem ERP
 8. Narzędzia wykorzystywane w projektach grupowych
 9. System ERP w chmurze jako naturalny trend rozwoju firm

Po prelekcjach zapraszamy do wzięcia udziału w jednej z tematycznych dyskusji, które poprowadzą eksperci od procesów biznesowych oraz ERP w wirtualnych pokojach. Tematy do wyboru to:

 • Trendy nowoczesnej technologii
 • Księgowość i nowoczesny controlling
 • HR & Payroll Manager
 • Zarządzanie projektami
 • Nowy wymiar produkcji
 • Narzędzia wykorzystywane w ekspansji międzynarodowej

Sprawdź pełną agendę wydarzenia i zarejestruj się na Dynamics Business Forum!

Patronat medialny wydarzenia objęły, Wirtualna Polska, Money.pl, Portal Przemysłowy, ERP-view.pl, MagazynIT.pl, ERP24.pl, ceo.com.pl, Top Logistyk, Kaizen, Logistyczny.com, Wydawnictwo Medialog oraz Magazynowanie i Dystrybucja.