Jakość BMW w wyjątkowej cenie

Jakość zawsze w cenie

Moment, w którym trzeba wybrać między jakością a ceną auta, jest wyjątkowo trudny. Często zdarza się, że kierowcy ograniczeni skromnym budżetem, muszą zdecydować się na samochód, który nie gwarantuje im wystarczającej przyjemności z jazdy. Jak rozwiązać ten problem? Z pomocą przychodzi abonament w Carsmile!

Z abonamentem wygodniej

Abonament w Carsmile pozwala na wybór najlepszych marek, takich jak BMW. Cena w przypadku skorzystania z takiej formy wynajęcia samochodu jest wyjątkowo korzystna. W jednej racie otrzymuje się samochód, korzystny pakiet ubezpieczeniowy oraz serwis i przegląd auta, a także możliwość sezonowej wymiany opon. Wszystkie formalności i wybór właściwego pakietu, można załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz online, poczekać kilka chwil na decyzję i podpisać umowę za pośrednictwem SMS. Samochód jest gotowy do odbioru w wyznaczonym punkcie lub może zostać dostarczony pod wskazany adres. Nadal można skorzystać z porady specjalisty, dzięki czemu oferta zostanie dobrana w taki sposób, by była atrakcyjna dla klienta. Doradca pomoże też wybrać idealny samochód, którym może być np. BMW. Cena modelu będzie dopasowana do finansowych możliwości nabywcy.

BMW w zasięgu ręki

BMW to dla wielu model marzeń. Jakość wykonania, nowoczesne technologie i atrakcyjny design sprawiają, że samochód doskonale się prezentuje i robi wrażenie, dlatego to doskonała opcja na samochód służbowy, który pomoże na kontrahentach zrobić dobre wrażenie. Cena każdego modelu uzależniona jest od rocznika, wyposażenia podstawowego i dodatkowego oraz dostępnych funkcji. Carsmile dysponuje kilkunastoma modelami BMW. Cena każdego jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu praktycznie każdy klient będzie w stanie znaleźć model dopasowany jego oczekiwań. Carsmile pomaga więc spełnić marzenie o zakupie BMW.

Dbaj o komfort psychiczny

Samochód w abonamencie, z jasno ustalonymi zasadami spłaty zapewnia komfort psychiczny. Ważna jest również data kończąca umowę. Po tym okresie, jeśli budżet na to nie pozwala, można z auta zrezygnować lub wybrać inny model. Dzięki temu nawet jeśli początkowo wybrało się droższe rozwiązanie, to w ramach nowej umowy można zmienić model i dopasować go do nowych możliwości finansowych. Decydując się na kredyt, nie ma takiego komfortu, dlatego lepiej jest wybrać korzystny abonament i wybierać kolejne modele z szerokiej oferty Carsmile, niż przez lata używać tego samego samochodu i martwić się terminami płatności. Tym bardziej że Carsmile zapewnia pakiety ubezpieczeniowe i serwisowe, przez co klient, nie musi przejmować się serwisowaniem samochodu. Warto więc wybrać opcję, która dba nie tylko o kieszeń, ale i o psychiczny spokój.

Decydując się na abonament w Carsmile zyskuje się pewność, że wybrany model samochodu będzie tym, o którym się marzyło. Cena w abonamencie jest niższa, niż rata kredytu, a czas zobowiązania krótszy.