Wybierz Mini w abonamencie, jeśli cenisz sobie nowoczesność

Wybierz Mini w abonamencie, jeśli cenisz sobie nowoczesność

Miniabonament to rozwiązanie, które zostało przygotowane z myślą o klientach ceniących sobie komfort i estetykę marki MINI. Kto nie chciałby rozsiąść się na wygodnej kanapie tego wyjątkowego auta? Z pewnością jest ono obiektem pożądania wielu kierowców. Ponadto wybierając MINI Electric, możesz zadbać o środowisko, co dziś dla wielu jest priorytetem. Brzmi dobrze? Dowiedz się więcej i zdobądź ten samochód!

Miniabonament z miniformalnościami

Wybierając miniabonament, zyskuje się nie tylko korzystne warunki cenowe wynajmowanego MINI Electric, ale również uproszczone formalności, które trzeba wypełnić, by z rozwiązania móc skorzystać. Wynajem długoterminowy wymaga podpisania umowy najmu. Jeśli klient dysponuje odpowiednimi środkami finansowymi – to jest już połowa sukcesu! Ważne jest, by wypełnić formularz na stronie. Decyzja jest wydawana on-line. Jeśli zostanie rozpatrzona pozytywnie, klient zgłasza się na podpisanie umowy i odbiór samochodu. Czas trwania umowy określa się indywidualnie. Po tym czasie auto można oddać i wybrać kolejne z oferty. Nie musisz się przecież przywiązywać do jednego modelu na zawsze!

MINI Electric dla lepszego środowiska

MINI Electric (https://miniabonament.pl/model/mini-electric/hatchback) to samochód w pełni elektryczny. Nadal wyróżnia się charakterystycznym dla MINI wyglądem i wysoką jakością, ale przy tym niweluje poziom emisji spalin. Jego zasilanie to wysokonapięciowy akumulator, który złożony jest z 96 ogniw. Mają one pojemność 32,6 kWh. Akumulator zainstalowany jest pod podłogą, dzięki czemu MINI Electric wyróżnia się niskim środkiem ciężkości. Choć nie ma to wpływu na stabilność samej jazdy czy na prowadzenie, zapewnia przyjemność jazdy i zwiększa komfort. Warto wypróbować go w miniabonamencie.

Miniabonament to korzystne rozwiązanie

Decydując się na MINI Electric w miniabonamencie, zyskuje się atrakcyjny, zwinny, a przede wszystkim ekologiczny samochód przy minimalnych formalnościach, a w dzisiejszych czasach to wartość nadrzędna. W ramach zawieranej umowy długoterminowej klient co miesiąc opłaca jedną ratę. Jej wielkość uzależniona jest od wartości użytkowanego samochodu, a nie od całkowitego kosztu. Na jednej fakturze znajduje się zestawienie za kompleksowe ubezpieczenie (Pakiet OC, AC, NNW, Ubezpieczenie GAP), pakiet przeglądów oraz kompleksowych napraw realizowanych w ASO. W przystępnej cenie można wypróbować samochody nowej generacji, nowoczesne rozwiązania, które w innych warunkach nie byłyby dostępne wcale lub wymagałaby dodatkowego wsparcia finansowego (np. kredytu). W czasach, kiedy stabilność finansowa jest trudna do oszacowania, miniabonament, posiadający konkretną i stosunkowo bliską (w przeciwieństwie do kredytu) datę ważności, jest rozwiązaniem bardzo korzystnym.

Decydując się na miniabonament, można przetestować, jak MINI Electric sprawdza się na polskich drogach i jaki jest jego komfort jazdy. Dzięki temu ekologia i wygoda łączy się w jeden, niski abonament dostosowany do możliwości finansowych.