Konferencja Summit EOIF GigaCon 2017 – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

Stadion Narodowy w Warszawie_widok z części biurowej na terenie obiektu

Chcesz dowiedzieć się dlaczego w dzisiejszych, mobilnych czasach digitalizacja dokumentów jest tak ważna? Raporty mówią, że firmy zmagają się nawet z 20% spadkiem efektywności spowodowanym pracą nad dokumentacją papierową. Co trzecia europejska firma planuje w najbliższym czasie całkowicie przejść na elektroniczną dokumentację.

Konferencja Summit EOIF GigaCon 2017 Już teraz usprawnij obieg informacji również w swojej firmie! Gorąco zachęcamy do udziału w wyjątkowej dwudniowej konferencji poświęconej właśnie tej tematyce – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie – Summit EOIF GigaCon. To największa taka konferencja organizowana w Polsce – nie może Cię na niej zabraknąć!

Data: 26-27.07.2017r.
Miejsce: Warszawa, PGE Narodowy

Zapraszamy do  bezpłatnego udziału wszystkie osoby zainteresowane narzędziami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Jak co roku przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje produkty oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji.

W roli Wystawców wystąpią: 
Sponsor Główny konferencji – WEBCON
Sponsorzy – DSA i Paperless
oraz: elliteq, Tecna, Konica Minolta Business Solutions Polska, XSystem, Axence, Connect Distribution, HP, Astrafox, ELO Digital Office, Kofax, Ipopema Business Consulting, BeOne, SaldeoSMART, SkanSerwis, Kodak Alaris  i skanowanie.pl.
A także ODO 24 i Fundacja Wiedza To Bezpieczeństwo z kącikiem porad o RODO!

Każdy uczestnik będzie miał również możliwość wysłuchania prelekcji merytorycznych przygotowanych przez doświadczonych ekspertów. Wsród tematów m.in.: JPK, podpis elektroniczny, RODO, praktyczne przykłady wdrożeń, prezentacja narzędzi itp..

W agendzie pojawiły się już niektóre tematy prelekcji i można je znaleźć tutaj:
http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/#agenda
Kolejne tematy już wkrótce!

Szykujemy dla uczestników również inne atrakcje, czyli pokaz technologii (m.in. gogle wirtualnej rzeczywistości, druk 3D, drony), strefę relaksu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Cały czas uzupełniamy wydarzenie – pojawiać się będą nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne informacje. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie:  http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/