Nowy Dyrektor Operacyjny w Dziale Property Management BNP Paribas Real Estate

michal pszkit

Michał Pszkit został mianowany Dyrektorem Operacyjnym w Dziale Property Management w firmie BNP Paribas Real Estate w Polsce. Dział Property Management oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

Michał Pszkit posiada ponad 8 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Zanim dołączył do BNP Paribas Real Estate pracował między innymi na stanowiskach Associate Director oraz Property Portfolio Manager w firmie DTZ. Pełnił również funkcję Leasing Manager w firmie Cefic Polska. Michał jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, na której ukończył kierunek finanse i zarządzanie, a także Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Ukończył także program studiów podyplomowych – Real Estate Professional organizowany przez Polską Radę Centrów Handlowych we współpracy z Solvay Brussels School of Economics & Management.

Naszym celem jest dostarczanie klientom firmy najlepszych usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzamy każdym aspektem funkcjonowania centrów handlowych, budynków biurowych oraz nieruchomości magazynowych dbając o wzrost wartości obiektów zgodnie z celami określonymi przez naszych Klientów. Dzięki przejrzystym procedurom i ustandaryzowanym systemom raportowania klienci BNP Paribas Real Estate mogą na bieżąco monitorować stan nieruchomości i realizację założonych celów biznesowych – mówi Grzegorz Dudziak, Dyrektor Działu Property Management w Europie Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate. Jestem przekonany, że doświadczenie Michała w pracy nad wzrostem wartości aktywów przełoży się na wypracowanie dodatkowej wartości dla naszych klientów. BNP Paribas Real Estate to jeden z liderów w obszarze doradztwa na rynku nieruchomości w krajach Europy Zachodniej dzięki świadczeniu najwyższej jakości usług. Również w Polsce rozwijając firmę oferujemy najlepsze rozwiązania, ponieważ naszym sukcesem jest sukces naszych klientów – podsumowuje Grzegorz Dudziak.