Nowy Leasing Director w Karimpol Polska

Jarosław Prawicki
Jarosław Prawicki
Jarosław Prawicki
Jarosław Prawicki

Jarosław Prawicki dołączył we wrześniu do warszawskiego zespołu Grupy Karimpol i objął  stanowisko Leasing Director.

Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie pełnym procesem komercjalizacji w realizowanych projektach biurowych firmy w Warszawie: Equator IV przy Alejach Jerozolimskich oraz flagowej inwestycji Grupy w Europie Środkowo-Wschodniej – Skyliner przy Rondzie Daszyńskiego. Dodatkowo dyrektor będzie odpowiedzialny za współpracę z agencjami doradczymi i nadzór nad strategią działań marketingowych i PR firmy.

Jarosław Prawicki posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie oraz wiedzę w zakresie nieruchomości komercyjnych, które zdobył pracując na różnych stanowiskach zarówno po stronie deweloperów jak i agencji nieruchomości w takich firmach jak: Cushman & Wakefield, CBRE, HB Reavis, UBM, Immobel, GE Capital Golub. Z rynkiem nieruchomości biurowych jest związany od 14 lat. Przed dołączeniem do Karimpol Polska pełnił funkcję Head of Office Leasing w Immobel Poland.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Marketing i Zarządzanie. W życiu prywatnym pasjonat podróży i fan piłki nożnej.