Tłumaczenia marketingowe, reklamowe

tłumaczenia angielski

Tłumaczenia materiałów marketingowychTłumaczenie, lokalizacja, transkreacja tekstów marketingowych i reklamowych. Pełny proces tłumaczenia i lokalizacji zakłada dokładne odtworzenie cech oryginalnych dokumentów i materiałów marketingowych.

Każdy projekt ma własną, niepowtarzalną specyfikę. Lokalizacja to proces modyfikacji materiałów w celu uwzględnienia różnic odmiennych rynków. Materiały marketingowe i reklamowe wymagają używania idiomów i specyficznego stylu, charakterystycznego dla każdego kraju.

Tłumaczenia marketingowe to jeden z trudniejszych działów jakimi zajmują się biura tłumaczeń. Choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że to klasyczne teksty, ulotki czy hasła reklamowe, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Każdy tego rodzaju materiał jest trudny do przetłumaczenia ze względu na swoją konstrukcję, w której często pojawiają się gry słowne charakterystyczne dla danej kultury językowej. Każde zlecenie jest dla nas o tyle subiektywne i istotne, że zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zależy Państwu na wiernym przełożeniu tekstu, lecz raczej na odzworowaniu idei danej reklamy, w taki sposób, by w efekcie nie odbiegała od kultury danego kraju.

Tłumaczenia marketingowe są istotnym czynnikiem w kontaktach dla międzynarodowych firm. Ułatwiają współpracę i pozwalają na lepsze zrozumienie istoty dziłalności korporacji. Dzięki naszej pomocy wprowadzisz swoją firmę na światowy rynek.

Tłumacze, z którymi współpracujemy są specjalistami w swej dziedzinie, niejednokrotnie pracowali z tego rodzaju tekstami. Dlatego też ich doświadczenie i profesjonane podejście do pracy jest powodem, dzięki któremu mogą nam Państwo zaufać. Przetłumaczony przez nich materiał będzie nietylko poprawny merotyrycznie, ale przede wszystkim skuteczny w odbiorze.

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. oferuje następujące tłumaczenia marketingowe i reklamowe:

• tekstów reklamowych
• broszur, folderów
• prezentacji
• informacji prasowych
• opisów produktów
• materiałów szkoleniowych

Jeśli poszukujesz doświadczonej firmy do wykonania projektu tłumaczeniowego z dziedziny marketingu, skontaktuj się z Biurem Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. już dziś, aby uzyskać bezpłatną wycenę tłumaczenia. Więcej szczegółów na stronie: https://123tlumacz.pl/marketing/